Klinika Libuše

Klinika Libuše Premium

(5 Recenzí)·80% doporučuje
Ohodnotit
Hradčany, 119 08 Prague 1, Chequia, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Klinika Libuše
Klinika Libuše Premium
(5 Recenzí)·80% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • 203 návštěv profilu

Klinika Libuše se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie. Klinika se zavázala nabízet kvalitu za rozumnou ceny svým zákazníkům tak, aby její služby byly dostupné pro širokou veřejnost. Zároveň používá moderní technologie a zařízení a disponuje týmem erudovaných lékařů, kteří vyznávají individuální přístup ke každému pacientovi. Klinika dbá na příjemné prostředí svých ordinací, díky kterému se zde mohou klienti cítit co nejpohodlněji.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika Libuše se specializuje na zákroky plastické chirurgie, cévní chirurgie a estetické dermatologie. Mezi zákroky plastické chirurgie patří zvětšení prsů, modelace prsů, zmenšení prsů, gynekomastie a liposukce prsou u mužů. Kromě toho lze též podstoupit plastiku břicha s liposukcí i bez liposukce, labioplastiku, operaci stehen, rhinoplastiku (plastickou operaci nosu), blefaroplastiku (plastickou operaciočních víček) a další.

Naše ordinace

Klinika Libuše spolupracuje se špičkovými lékaři v oboru estetické medicíny, estetické dermatologie, plastické chirurgie a cévní chirurgie. Všichni členové týmu mají za sebou mnoho let studia a praxe, které každodenně využívají k tomu, aby pomáhali svým pacientům k lepšímu vzhledu a vyššímu sebevědomí. V rámci dalšího vzdělávání se lékaři pravidelně účastní zahraničních kurzů a seminářů, některé z nich dokonce sami vedou a organizují. 

Lokalita

Klinika Libuše se nachází v historickém centru města a je tak velmi dobře dostupná jakýmkoliv dopravním prostředkem během několika minut. Klinika je rozdělena na ambulantní a lůžkovou část a nabízí svým pacientům parkování přímo v areálu zdarma. Lůžková část má kapacitu 20 lůžek, z nichž všechny jsou nadstandardního charakteru. Klinika Libuše je moderní zdravotnické zařízení, které poskytuje nejvyšší standard služeb tak, aby poskytla řešení všem svým klientům na míru. Bezplatnou konzultaci ohledně vašeho problému si můžete objednat telefonicky či na e-mailové adrese.

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Požádat o konzultaci

Recenze (5)

4.2
průměrné hodnocení
80 % doporučuje

nespokojenost a nikdy se nevrátím

skvělá komunikace, lidský přístup a vše ok

všechno perfektní doporučuji

Klinika Libuše
Klinika Libuše · 27. 5. 2021

Děkujeme za vaše doporučení.

Skvělá komunikace a velice profesionální a milý přístup Doporučuji

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika Libuše o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky