Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modřiny a Skinbooster Vital Injector

FAQ
FAQ
26. 6. 2017 · Poslední odpověď: 30. 6. 2017

Při výkyvech počasí (změny teplo-zima) se mi v obličeji objevují žilky, někdy i praskají. Snadno se mi tvoří i modřiny. Můžu uvažovat o ošetření Skinboosterem? Zaujalo mě, že prý pleť hezky hydratuje a vypne. Nevím ale, jestli vpichy u mě nebudou znamenat otok a modřiny. Jakou s tím máte zkušenost?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 29. 6. 2017
Nejlepší odpověď
Ano, u pleti s křehkými rozšířenými žilkami mohou vzniknout modřinky po podobné metodě velmi snadno, taková pleť se také obvykle trochu hůře hojí. Ošetření sice je možno absolvovat, ale doporučovala bych spíše šetrnější rejuvenační metody (např. neinvazivní kontaktní radiofrekvenci).
MUDr. Nina Koutná
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
S modřinkami po ošetření obličeje Vital Injectorem - Skinboosterem bohužel musíte počítat téměř vždy, zejména pak v oblasti kolem očí. Rovněž se vyskytují také častěji při ošetření kolem ústních koutků. Pokud máte k modřinám dispozice, je riziko výskytu větší. Samozřejmě, že modřiny odezní, doba závisí na jejich velikosti. Proto je vhodné ošetření vzhledem k vašim aktivitám správně naplánovat. Sami jsme pozorovali větší výskyt modřin u ošetření krku, pokud je kůže tenší.
Dr. Vidura
RVmedCentrum Olomouc
Kůže je po ošetření zarudlá, vpichy po sterilních jehličkách jsou po nějakou dobu viditelné. Riziková je oblast kolem očí, kde se občas může tzv. trefit nějaká drobná kapilára a modřinky jsou pak vidět. Někdy se může stát že dojde k drobnému krvácení, což je u obecně u ošetření kdy se něco vpichuje do kůže, jeden z nejčastějších nežádoucích efektů. Obvykle již cca za 2 hodiny po ošetření je možné na pleť aplikovat makeup a tak případné dočasné nedostatky korigovat.
MUDr. Miloslava Moskalyková Rusková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2017
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2017
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2014
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2022
Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2019
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi