Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění vrásek nad horním rtem

h2omilka
8. 6. 2015 · Poslední odpověď: 12. 7. 2015

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na možnosti a cenu odstranění vrásek nad horním rtem. Děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 9. 6. 2015
Nejlepší odpověď
dobrý den,

většinou se používá výplň kyselinou hyaluronovou + aplikace tzv. francouzske linky mezi rtovou růž a kůži + je možné dát minimální dávku botulotoxinu.
Anebo ej možné vrásky také odstranit invazivněji, např. laserem
Premium
Praha . 12. 7. 2015
Dobrý den,


Krásné dny
přeje

MUDr. M. Vojtíšková
Premium
Praha . 10. 7. 2015
Dobrý den,

ano, takto jednoznačnému požadavku lze výběr z možných zákroků přizpůsobit.

Krásné dny bez vrásek
přeje

MUDr. M. Vojtíšková
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 8. 7. 2015
Dobrý den,
vrásky nad horním rtem lze odstranit výplní na bázi kyseliny hyaluronové, případně minimálním množstvím jednotek botulotoxinu. Dále je možnost i ošetření mini invazivně pomocí přístroje.Záleží na tom, zda by se řešil obličej komplexně nebo opravdu jen vrásky nad rtem.
Krásný den
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 10. 6. 2015
Dobrý den,

záleží, jak jsou vrásky hluboké.
U jemných vrásek si vystačíme s mikrojehličkováním nebo aplikací vlastní plazmy, u hlubších vrásek používáme výplně na bázi kyseliny hyaluronové a u velmi hlubokých vrásek jednotlivá ošetření kombinujeme. Rozhodující je vaše očekávání.
Cena se tak pohybuje v průměru 5 - 12000 Kč.

Krásné dny bez vrásek
vám přeje

MUDr. M. Vojtíšková
Premium
MUDr. Věra Terzijská
Praha . 9. 6. 2015
Dobrý den,
ideálně řeším tento problém aplikací kyseliny hyaluronové tzv. sendvičovou metodou, tj. různé koncentrace výplně aplikované v různé hloubce.
Zásadně používám nejkvalitnější materiály, kladu důraz na kvalitu dané výplně vč. bezpečnosti, výdrže v dané oblasti atd.
Výsledek je velmi pěkný :).
Hezký den,
MUDr. Věra Terzijská
klinika Veramedica
Premium
Dobrý den, vrásky nad horním rtem odstraňujeme vysoce kvalitními přípravky na bázi kyseliny hyaluronové, které mají certifikaci FDA (Juvederm a Belotero). Nad horní ret aplikujeme povrchově přípravky s menší koncentrancí kyseliny hyaluronové. Efekt vydrží 6 až 12 měsíců, to je individuální. Cenu odhaduji na 5 000 Kč. Může to být méně i více, cena závisí na kvalitě a množství spotřebovaného materiálu.
Trvale můžeme vrásky nad horním rtem odstranit aplikací vlastního tuku. Ten můžeme odebrat např. z břicha nebo boků a po zpracování jej přenést do obličeje. Cena závisí na množství přeneseného tuku, odhaduji 10 až 15 tisíc. Kmenové buňky obsažené ve vlastním tuku, ošetřenou pokožku regenerují a omlazují po mnoho let.
Vlastním tukem lze odstranit i vrásky kolem úst, zvětšit objem rtů nebo přesunout objem tváří směrem nahoru k lícním kostem.Dr. Petr Hýža
Klinika Leticia
Brno

Související dotazy

Vrásky a pigmentace v obličeji po porodu

barienka
barienka
24. 3. 2018 · Poslední odpověď: 5. 4. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou metodu byste mi mohli doporučit na vyhlazení drobných vrásek na čele a odstranění pigmentových skvrn. Od porodu dcery mi v oblasti lícních kostí zůstaly oblasti jiného zabarvení (melasma??). Kromě toho se mi každým rokem objevuje více pigmentových skvrn. Dívala jsem se na různé zákroky. Nicméně je jich nepřeberné množství a nevím ani, kam se obrátit. Jde mi o rozumnou cenu a oblast Praha, Hradec Králové, Mladá Boleslav. Je mi 38 let. Děkuji.

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Biolamp SOLARIS
Biolamp SOLARIS
Žádné recenze
26. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Správně, nebylo by třeba jiných zákroků. Děkuji za ta slova. :-) to je důvod, proč lampu Solaris uvádím na světový trh. Má pro lidi obrovský potenciál.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Vrásky a póry v obličeji po zhubnutí

Tra
Tra
19. 4. 2020 · Poslední odpověď: 27. 9. 2020

Dobrý den, trápí mě spoustu vrásek a pórů po celém obličeji po zhubnutí. Už jsem podstoupila in lite laser, který vůbec nepomohl a zhoršuje se to.40 let.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dr. Alina Bokoch
Praha . 27. 9. 2020
Dobrý den,je spoustu metod jak přístrojových,tak mezoterapeutických a v neposlední řadě správná domácí péče. Zřejmě tu došlo i k hormonalnim změnám a proto by bylo dobré sebrat důkladně anamnezu,případně odběry . V takovém případě je těžký poradit to správné řešení bez osobní konzultace .
Dr. Alina Bokoch
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2016
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2021
Odstranění vrásek
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2015
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 8. 2018
Laserová epilace
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 10. 2018
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 11. 2022
Odstranění vrásek
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2016
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 9. 2015
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi