Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

vrásky nad horním rtem

janejed
23. 8. 2021 · Poslední odpověď: 3. 9. 2021

Dobrý den, podstoupila jsem zákrok na jedné pražské klinice za celkově se slevou 18.800 Kč, zákrok trval cca 15 min. Mám 72 let. Lékař mi napíchal injekce hyaluronové kys. nad horní ret a pod koutky úst, kde jsem měla nejvíce vrásek. Nevěděla jsem, jak to bude probíhat, očekávala jsem, že injekce se dávají přímo do vrásek, kterých nebylo moc, ale byly hlubší a viditelné. Odešla jsem s tím, že oblast nad horním rtem byla značně větší a mám ji tak stále, ale vrásky bezprostředně po zákroku byly méně viditelné, nyní jsou už jak původní, jen s tím, že nad horním rtem mám místo stále zvednuté, ale zbytečně mi to akorát mění fyziognomii. Dodnes jsem se z toho nevzpamatovala, lékař mi snad mohl říci, že třeba v mém věku už se nedá nic dělat, či podobně. Tak jsem přišla o dost peněz a zbytečně. Myslím si, že mě lékař odbyl, mají reklamy s různými celebritami, ale na zákazníka "z ulice" mají asi jiný metr. Ale toto není můj hlavní dotaz, ten spočívá v tom, jestli tyto vrásky se nedají vyhladit jinak? Třeba přímým vpichem do nich? S díky za odpověď Jana.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 3. 9. 2021
Dobrý den,
bohužel takto na dálku bez fotografie se nelze přesně vyjádřit. Doporučuji osobní konzultaci. Na základě vyšetření se domluvíme na vhodném ošetření.

S pozdravem
MUDr. Eva Müllerová
Klinika YES VISAGE
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 30. 8. 2021
Dobrý den.
Doporučil bých Vám navštívit ješte jiného lékaře a situaci zkonzultovat.
Hezký den přeji. MUDr. Tomáš Beneš, Formé clinic, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 24. 8. 2021
dobrý den, těžko bez fotografie říci, ale pravděpodobně se vrásky dají významně ovlivnit. Je několik metod a levnějších řešení než 18 000 (alespoň u mě). Nejčastěji se používá kombinace výplně, botulinu, laseru, mezonití, plasmy a podobně. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Kyselina hyaluronová
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2016
Odstranění vrásek
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 7. 2015
Odstranění vrásek
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2015
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 8. 2018
Kyselina hyaluronová
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 10. 2018
Laserová epilace
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2023
Hemangiom
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2012
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2008
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi