Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!
helus

Ulthera na ztrátu objemu v obličeji?

Helus · Vytvořeno: 19. 1. 2016 · Aktualizováno: 21. 1. 2016

Dobrý den,

je mi 34 let a uvažuji o zákroku Ulthera kvůli lehce povolené kůži v dolní části obličeje a propadlým tvářím. Na zahraničních serverech jsem se však dočetla několik recenzí, kde pacientky po zákroku popisují ztrátu objemu obličeje, úbytek tuku a právě vytvoření propadlin jako kdyby hodně zhubly. Chci se tedy zeptat, jestli Ulthera ovlivňuje podkožní tuk a objem a jestli je vhodná i pro štíhlé ženy s hubeným obličejem ? Děkuji. Helena.

2 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • Arte Clinic

  Arte Clinic

  Nejlepší odpověď
  21. 1. 2016 ·

  70 odpovědí

  Ulthera je vhodné ošetření pro mladší klienty i spíše jako prevence pro nabudování kolagenu. Ulthera necílí na tukové buňky .Tedy úbytek objemu ve tvářích nastalo asi po redukci váhy nikoli po Ultheře.
  Dalo by se předpokládat ve Vašem věku, že jste vhodným kandidátem na neinvazivní lifting Ultherou, přesto je vždy lepší osobní konzultace,protože možná budete mít lepší benefit z jiného zákroku , protože od Ulthery nelze očekávat výrazný lifting,je vhodný spíše jako prevence
  Pěkný den Arte Clinic,Brno

 • MUDr. Věra Terzijská

  MUDr. Věra Terzijská

  20. 1. 2016 ·

  44 odpovědí

  Vhodným kandidátem pro ošetření ultherou je každý, jehož pokožka je méně pevná a začíná ochabovat, mění se kontury obličeje. To platí i u štíhlého obličeje.Ošetření je cílené hlavně pro oblasti tváří, podbradku, krku a okolí očí.
  Pro neinvazivní lifting obličeje ultherapie využívá přesně cílené ultrazvukové pulzy, které se dávkují podle daného schématu výrobce. Na monitoru během ošetření lékař přímo vidí, kde se přesně pohybuje a kam cílí energii. Pokud se nedodrží dané schéma nebo v případě příliš intenzivního či častého působení nelze vyloučit i lehký úbytek tukové tkáně, ale klinické studie ani vlastní zkušenosti ve smyslu extrémních reakcí nemáme.
  Zdravím, MUDr. Věra Terzijská, klinika Veramedica

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.