MUDr. Andrea Musilová

MUDr. Andrea Musilová

(94 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 5139449169
MUDr. Andrea Musilová
MUDr. Andrea Musilová
(94 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Andrea Musilová je zkušenou lékařkou, specialistkou v oboru plastické chirugie. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a získala atestaci ze všeobecné a plastické chirurgie. Během svého studia absolvovala stáže ve Francii a Belgii a dále se zúčastnila i odborných workshopů v Německu, Francii, Turecku a Rakousku. Je držitelkou licence ČLK pro obor plastické chirurgie, diplomu o specializaci v oboru plastické chirurgie a osvědčení o specializované způsobilosti Ministerstva zdravotnictví ČR.

Praxi získala na soukromých klinikách v Praze. Pracuje na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní Nemocnici Bulovka. Zde se intenzivně věnuje rekonstrukčním operacím včetně rekonstrukcí prsou u pacientek s nádorem. Dále působí na Klinice Yes Visage a také jako exerní lékařka pro IKEM a Kardiochirurgickou kliniku Všeobecné Fakultní Nemocnice.

MUDr. Andrea Musilová je členkou odborných medicínských společností, České lékařské komory (ČLK) a Společnosti plastické chirurgie ČLS J. E. Purkyně. Pravidelně se účastní mezinárodních kongresů a seminářů v oboru plastické a estetické chirurgie. Věnuje se publikační a editorské činnosti v oblasti plastické chirurgie a popáleninové medicíny.

Je držitelkou řady certifikátů a osvědčení, například certifikátu pro práci s výplňovými materiály, botulotoxinem, niťovým liftingem, má také potřebnou certifikaci pro provádění laserových metod v estetické medicíně. Provádí různé kombinace technik a široké spektrum zákroků v oblasti plastické chirurgie.

Co o sobě lékařka prozradila?

Specializaci plastická chirurgie jsem si vybrala, protože se mi líbí něco nového tvořit. V práci je pro mě důležité moci se spolehnout na celý tým. Nejoblíbenější částí mojí práce je zkoušet nové postupy a uplatnit se s novým nápadem tam, kde klasické metody nestačí. Úspěšný chirurg by měl věřit sám sobě a svoji vizi umět vysvětlit ostatním. Na lidském těle mě fascinuje jeho dokonalost. Nikdo nic lepšího „nesestavil" a asi dlouho nesestaví.

Nejlepší rada, kterou kdy jsem dostala, byla: Spoléhat sama na sebe vždy a ve všem.

Moje záliby jsou jízda na koni, kolo a plavání.

Moje životní krédo: Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Recenze (94)

5.0
94 Recenzí · 100 % doporučuje

Sympatická paní doktorka, na konzultaci jsem se dozvěděla všechno potřebné. Je velice chápavá a trpělivá.

Krásné prostředí, přístup od celého personálu na jedničku, všude čisto, jídlo, pití, vše skvělé. Všichni jsou milí a hlavně paní doktorka ví, co dělá. Velkým plusem je parkoviště hned v objektu.

Facelift

Velká spokojenost po faceliftu u paní doktorky. Je šikovná a hlavně profesionální.

Abdominoplastika

U paní doktorky jsem podstoupila operaci břicha. S výsledkem jsem velice spokojená a paní doktorka byla skvělá. Hojení je dobré, místy mám ještě otoky, ale lepší se to.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (19)

Spokojenost s liposukcí

Paní doktorka byla skvělá. Na konzultaci jsme se domluvily na liposukci v částečné anestezii, ze které jsem na jednu stranu měla strach, na druhou stranu mě lákala nižší cena. Zákrok nebyl bolestivý a na výbornou hodnotím komunikaci před zákrokem,...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (8)

Videa (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (24)

Výplně - spánková oblast
Odpověď odborníka · 12. 10. 2021

Dobrý den, vím přesně o čem mluvíte a toto ošetření pravidelně svým klientkám provádím... Jsou v zásadě 2 možnosti : bud' vyplnit kys. hyaluronovou nebo lze užít Váš vlastní tuk odebraný liposukcí. Lze i provést lifting temporální ( spánkové)...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.