Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kolikrát lze opakovat minilift střední části obličeje

Irena269549
13. 8. 2015 · Poslední odpověď: 2. 10. 2015

Dobrý den, Je mi 49 let. V 41 letech jsem byla na miniliftu u dr. Záruby. Byla jsem velmi spokojená, poslední dobu už ale efekt odeznívá. K tomu mi nově přibyly rýhy pod očima, šikmo dolů do lící,ale to by podle toho co čtu, byl vhodný asi lift střední části obličeje. Dělá mi to všechno takový utahaný a unavený výraz. Zatím to řeším výplněmi, ale špatně mi drží a musím je často opakovat. Zkoušela jsem i nitě na tvorbu kolagenu a zlepšení podkoží, ale výsledek minimální. Vzhledem k tomu, že často opakované výplně velmi zatěžují můj rozpočet, ráda bych minilift zopakovala. Také po výplních vypadám sice méně ztrhaně, ale na mém kulatém obličeji to ještě více přidá na objemu a zase pro změnu vypadám ještě víc oplácaně a trochu otekle.Spíš bych přivítala minilift i lift střední části a lehkou liposukci. Nahoru do lící bych možná spíš potřebovala trochu objemu přidal.Ráda bych věděla, kolikrát lze opakovat minilift? Za jak dlouho po aplikaci nití a výplní lze tento zákrok provést, musímten efekt nechat úplně odeznít? Co s rýhami pod očima? Spodní víčkamám dobrá, malinko propadlá,ale pod nimi ve vnitřní části mámjakoby malý otokapod ním naopak propadlou rýhu, která se tím otokem optickyještě víc zvýrazní. Mám obavu, že mi to žádný doktor nebude chtít udělat,protože jsem na jedné konzultaci byla a dr.mi řekl,že to není tak hrozné. Ale já vím, jak pěkné to bylopo miniliftu a nechce se mi čekat dalších pár let nespokojená, až to tedy už hrozné bude:).

Všem moc děkuji za odpovědi a prosím i ženy, které mají něco podobného za sebou, aby napsaly. Děkuji a přeji krásné dny. Irena

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Ludmila Fialová
2 adresy v Liberecký kraj, Praha (kraj)... . 14. 8. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den, píšete, že jste byla spokojena po miniliftu, ale že "efekt pomalu odeznívá" - nevrátilo se patrně vše do stavu před operací. Ale vadí Vám hlavně "utahaný a unavený výraz". Pokoušela jste se různými metodami toto vylepšit, ale nejste spokojená - podle Vašeho popisu se však všechny zákroky odehrávaly v dolní části obličeje. Ovšem unavený výraz nejlépe ovlivníte změnou v horní části obličeje - tedy polohou obočí, vypnutím tkání v okolí očí, lehkým protažením - zúžením tváří. Proto lze uvažovat o jiném typu výkonu. Proto souhlasím s kolegy - nejlepší je konzultace, kdy je možné správné zhodnocení a výběr výkonu.

Přeji šťastnou volbu. Dr.Fialová
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 2. 10. 2015
2.10.2015:
Dobrý den, u nás provádíme smas facelifting unikátní metodou,kdy výsledek je výrazný a okamžitý a hlavně dlouhodobý . Fixujeme pohyblivou tkáň k nepohyblivým strukturám, tak je zaručen dlouhodobý výsledek ( 5 až 8 let ). Při tomto faceliftingu není třeba výplně,protože tkáň tedy objem vracíme do pozice,kde byla v mládí. Zákrok trvá asi hodinu a probíhá v lokální anestezii .Kliniku opouštíte bez náplastí nebo obvazů.Při liftingu spánkové oblasti a střední části obličeje se krásně vyhladí i rýhy pod očima. Pokud máte jakékoliv dotazy zavolejte mi děkuji a zdraví Mudr.Jana Paduchová
Premium
Prostějov . 17. 8. 2015
Dobrý večer.
Moje postřehy. Minilift jste měla již ve 41 let. Je to možná lepší volba než požívat výplně a nitě, které jsou po roce vstřebané.
Doporučuji nashromáždit fotky před miniliftem, po miniliftu a nyní a vyrazit na konzultaci k původnímu operatérovi. Uvidíte, co Vám poradí. možná to bude kompletní facelift a budete mít na 15 let pokoj.
Je otázkou kolik vážíte celkově, jakou máte kvalitu kůže, jak se stravujete, jak se o sebe staráte, stres a genetika., vedlejší onemocnění.
Do budoucna se stane lékař estetiky - dermatolog, plastický chirurg takovým trvalým průběžným ošetřovatelem partií obličeje i jinde. Musíte zvolit pracoviště, kterému budete důvěřovat. Úkol to není lehký.
Hodně zdaru.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 8. 2015
Dobrý den,
takto bez fotografie bohužel nelze určit, které zákroky by pro Vás osobně byly ty nejlepší. Obecně se dá problematická partie obličeje řešit hned několika způsoby. Ideální by však byla Vaše osobní návštěva na kterékoli z našich klinik, kde bychom s Vámi odborně probrali všechny možnosti, včetně jednotlivých cenových plánů.

Hezký den,
MUDr. Monika Kavková - primářka estetické a korektivní medicíny, Klinika YES VISAGE
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 8. 2015
Takto se neptejte, přes internet se stejně nic spolehlivého nedovíte. Chce to osobně vidět...Souhlasím s kolegyní.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.).
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 13. 8. 2015
Dobry den, rozhodne by slo sVasim obliceje mohlo neco provest a vylepsit ho, ale nezbytna Je osobni konzultace anebo alespon videt Vase foto zblizka bez usmevu a naliceni. Zdravi drvraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi