Castle Beauty Clinic

Castle Beauty Clinic

(4 Recenze)·75% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Castle Beauty Clinic
Castle Beauty Clinic
(4 Recenze)·75% doporučuje

Informace

Castle Beauty Clinic se řadí mezi špičkové kliniky v naší republice. Postará se o vás zde profesionální tým specialistů, kteří jsou špičky ve svém oboru. Klinika nabízí širokou škálu plastických operací a estetických zákroků. Poskytuje příjemné prostředí pro vás i váš doprovod. Součástí kliniky je také ubytování a zázemí pětihvězdičkového hotelu DIAMANT.

Plastická chirurgie

Sehraný tým atestovaných chirurgů na klinice Castle Beauty Clinic poskytuje kompletní spektrum plastických zákroků. Je znám také tím, že zavádí nové progresivní postupy i na jiných pracovištích. Svým pacientům garantuje maximální bezpečí, na pracovišti je neustále zajištěna noční služba zkušeného anesteziologa, má také k dispozici zázemí ČB nemocnice.

Klinika se nachází v blízkosti zámku Hluboká. Lékaři tady každoročně pořádají konferenci Castle Beauty Conference (CBC), které se účastní světově známí plastičtí chirurgové. Většina plastických chirurgů z České republiky sem jezdí se nejen vzdělávat, ale také obohatit své znalosti o nové postupy.

Nabízené zákroky

V oblasti obličeje nabízí klinika operaci víček, faceliftové operace, operace nosu, uší, krku, odstranění podbradku, zvětšení rtů, operaci brady nebo aplikaci botulotoxinu.

V oblasti prsou lékaři provádějí zvětšení, zmenšení a modelaci prsou, gynekomastii (odstranění zvětšené prsní žlázy u mužů), operaci vpáčených bradavek. Augmentace prsou se provádí pomocí implantátů nebo vlastního tuku.

V oblasti těla dále nabízejí abdominoplastiku (plastická operace břicha), liposukci, plastickou operaci paží a stehen či modelaci hýždí pomocí implantátů či vlastního tuku.

Tým kliniky

Na klinice působí zkušený tým odborníků. Patří mezi ně MUDr. Vladimír Mařík, MUDr. Pavel Kurial, MUDr. Jan Kasper, MUDr. Hedvika Janoušková a MUDr. Tomáš Votruba. Klinika Castle Beauty Clinic se nachází v srdci jižních Čech, ve městě Hluboká nad Vltavou. Vstupní konzultace je zpoplatněna částkou od 100 do 500 Kč (dle typu zvolného zákroku). Klinika je otevřena od pondělí do pátku (8:00 – 17:00).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Operace intimních partií

Recenze (4)

4.0
4 Recenze · 75 % doporučuje

Poděkování

Kompletní příběh (Labioplastika):

Před měsícem jsem byla pacientkou MUDr. Kuriala a jsem nadšená jak z přístupu, prostředí ,péče, tak s výsledkem operace. Moc děkuji za neobyčejně lidský přístup lékaře, anestezioložky a všech sestřiček a za péči, kterou mi poskytli.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (3)

Skvělý přístup

V pondělí jsem podstoupila na klinice na Hluboké zvětšení prsou - výsledek nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale co můžu zhodnotit a to pouze kladně je přístup jak pana doktora Mudr. Kuriala, tak celého personálu, který je naprosto úžasný. Cítila...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.