Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Problém s vlasy - mezoterapie nepomáhá

Gerbera
Gerbera
20. 5. 2016 · Poslední odpověď: 28. 9. 2016

Mám problém s vypadáváním vlasů,byla jsem na mezoterapii,poúžívám šampon Anaphase,podstoupila jsem aplikaci injekcí vitamínu B,žádné výsledky děkuji za radu Hanka

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj... . 23. 5. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den Hanko, při dlouhodobém vypadávání vlasů je důležité zjistit příčinu, z jaké se toto děje. Doporučuji Vám absolvovat trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky, během kterého lze zjistit, z jakého důvodu vlasy padají. Díky výsledkům je možné nastavit trichologickou kúru, která je přesně zacílená na Váš konkrétní problém.
Trichologické vyšetření stojí 500,- trvá cca 60 minut, je bezbolestné a výsledky máte ihned k dispozici.
S pozdravem
Lenka Kašpaříková
tricholožka
WhatsApp
Premium
Praha . 28. 9. 2016
Dobrý den,
vypadávání vlasů může být dáno geneticky, onemocněním nebo stresem.
Pokud se vyloučí genetika či onemocnění, podporu růstu vlasů nejčastěji řešíme aplikací PRP plazmy a to alespoň 3 aplikace v roce. Padání se omezí, často dojde i ke zhoustnutí vlasů. Může to být ale běh na dlouhou trať.
V případě dotazů jsme k dispozici.

S pozdravem

MUDr. Milena Vojtíšková

Související dotazy

Jak řešit vypadávání vlasů?

vera78
vera78
25. 1. 2016 · Poslední odpověď: 23. 5. 2016

Dobrý den, mám takový problém s vypadáváním vlasů. Dělají se mi různě velké útvary, většinou kruhy. V lékárně jsem si koupila biotin +. Používám ho déle jak měsíc, ale žádné výsledky jsem však nezazmenala. Poradíte mi prosím, co s tím?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pardubice . 26. 1. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den.
Bohužel před vánocemi zemřela výborná tricholožka (moje učitelka) p.Alena Šamanová,která měla v Plzni a v Praze trichologickou poradnu.Jistě by Vám pomohla s Vaším problémem.Zkuste si najít v Praze Clinical hair,mám poradnu na trichologii v Pardubicích,ale to je pro
Vás daleko.A vzhledem k tomu,že se nejedná o jednu návštěvu,bude toto pracoviště pro Vás spádově lepší.
MUDr.Kotlářová Drahomíra
WhatsApp

Vypadávání vlasů u 26ti leté ženy

ekyt6152798
ekyt6152798
21. 4. 2016 · Poslední odpověď: 9. 5. 2017

Prosím o odpověď....jak se dá řešit u 26ti leté ženy vypadávání vlasů na temeni (mnoho mužského hormonu)...je téměř plešatá (stejná situace, jako když se tvoří mladým mužům pleš) a netrpí viditelně žádnou nemocí, je štíhlá, žije velmi zdravě....údajně implantace vlas.kořínků u žen nefunguje....je jiné řešení? A kdo se na to u nás v republice specializuje?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pardubice . 22. 4. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den.Provádíme trichologickou léčbu podobných stavů již řadu let.
Vlasy jsou vyšetřeny specielní trichologickou kamerou a po důkladné anamnéze se stanoví léčebný plán.Zlepšení můžeme očekávat řádově po 3-6 měsících .Cena vyšetření a konzultace je 490,- a komplex preparátů stojí od 4000,- do 6000,-.Je důležitý zodpovědný přístup a pečlivá aplikace všech přípravků,které slouží k zlepšení a harmonizaci pokožky hlavy a vlasů.
MUDr.Kotlářová Drahomíra
WhatsApp
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 11. 2019
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Vlasová mezoterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 12. 2020
Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Transplantace vlasů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 3. 2020
Vypadávání vlasů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 2. 2022
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 7. 2013
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi