Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsou-opět dorostou?

verunka25
8. 6. 2009 · Poslední odpověď: 10. 6. 2009

Dobrý den, je mi 25let a chtěla bych si nechat zmenšit prsa.Mám 155 cm a vážím přibližně 55kg, prsa 75E(což odpovídá vel 5).Bolí mě záda a taky nemůžu dělat sporty které mě baví od běhání přes aerobik.O dítěti v brzké budoucnosti neuvažuji a jestli vůbec někdy tak až kolem 35.Chtěla bych si nechat prsa zmenšit tak o 2 čísla ale slyšela jsem, že i po zmenšení prsa znova opět narostou.Je to pravda?Já totiž o to nestojím!!!Nebylo by tedy lepší prsa zmenšit a vložit implantáty???A ještě jedna otázka.Jaká je cena v obou případech?Děkuji za odpověd´ Veronika

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Hradec Králové . 8. 6. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý den, pokud máte zájem, zastavte se na konzultaci a vše Vám vysvětlím, je to tak lepší než po mejlu. Hezký večer, dr. Čáp
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 10. 6. 2009
Vážená slečno,
při značně objemném poprsí je holý nesmysl uvažovat o implantaci silikongelových hmot. Též je veliká nepravda, že po modelační a redukční operaci poprsí opět naroste. Nenaroste - nejsme ještěrky. Pokud byste po této operaci výrazně přibrala na Váze, jistě by se poprsí zvětšilo, úměrně k celkovému zvýšení váhy. Pokud si tělesnou váhu budete udržovat, odoperované poprsí bude mít i svoji stálou velikost. Na naší klinice Medicom VIP si za modelaci - redukci poprsí účtujeme 50 000 Kč - vše zahrnuto.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 6. 2009
Chápu, že v 25 letech mít veliká prsa je handicap. Avšak každá operace může v pozdější době vést k nějakým komplikacím. Plánujete li děti mohou ucpané mlékovody vytvářet cysty, ale nemusíte mít problém žádný. Je rozhodně NESMYSL odstranit žlázu a vložit implantáty. Jsou-li prsy nadměrné, zajděte na nejbližší kliniku plastické chirurgie, nebo oddělení plastické chirurgie a nechte si poradit, zda by to nešlo zmenšit na pojišťovnu. Nevyjde-li tato cesta a budete-li uvažovat i o placeném výkonu, vyberte si opravdu zkušeného atestovaného plastického chirurgha se zkušenostmi v této problematice. Nevolte pracoviště podle ceny, spíše zainvestujte více konsultací a vyberte si....
Máte před sebou ještě min. 50 let aktivního života tak ať nemáte problémy už v 25 letech. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2013
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Zmenšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2010
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 12. 2021
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi