Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hrazení operace pojišťovnou

Uzivatel
24. 4. 2008 · Poslední odpověď: 10. 7. 2013

Dobrý den. Mám dotaz, jestli může operaci gynekomastie hradit pojišťovna? Popřípadě jestli se alespoň pojišťovna nějak spolupodílí na operaci. Jsem registrovám u VZP. Je mi 20 let. U endokrynologa jsem byl. Výsledky hormonů a dalších vyšetření mám v pořádku. Endokrynolog mi řekl, že jediným možným východiskem je operace. Došlo u mě ke zduření žláz v pubertě. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Související dotazy

Hojení po operaci gynekomastie, hematom

Max214237
26. 1. 2014 · Poslední odpověď: 2. 9. 2014

Dobrý den, před týdnem jsem byl na operaci gynekomastie. Jednalo so odstranění žlázy. Bohužel den po operaci se mi udělal hemetom. Lékař ho vyčistil, ale do druhého dne se udělal znova. Naštěstí třetí den již bylo vše ok. Nyní prý už vše v pohodě. Nosím kompresní pás. Ale prostor pod bradavkami je dost oteklý a vypadá to hrozně. Chci se jen zeptat jestli je tento průběh normální? A kdy můžu očekávat, že kůže bude již kopírovat sval?

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 1. 2014
Po tomto typu výkonu jsou hematomy časté, noste kompresi, nenamáhejte se a mějte trpělivost, choďte hlavně na kontroly ke svému operaterovi. 
Zdtaví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Komplikace po gynekomastii

Mates79
31. 10. 2014 · Poslední odpověď: 3. 11. 2014

Dobry den, nyni jsem 10. po operaci gynekomastie. Po operaci jsem mel komplikace s levou stranou, kterou jsem mel hodne nateklou. Po operaci mi drenem odteklo 190ml, druhy den pri propusteni mi byl dren zastrizen a nic jiz nevytekalo, 4. Den mi byl dren odstranen, nic pri mackani nic moc nevytekalo, ale leva strana byla stale hodne natekla, 7.den pri mackani vymackali hodne srazene krve, 9. den pri prevazu opet vymackali hodne krve. Ale jinak mi obvaz neprosakoval, az dnes, 10. Den po operaci mi obvaz silne prosakuje krvi. Je tento prubeh normalni? Dekuji mocza odpovedi. et

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 3. 11. 2014
Běžné to není,ale stát se to může.Po operaci se může otevřít nějaká céva a dojde ke krvácení.Někdy stačí haematom vypustit,někdy je nutná revize.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2013
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2017
Septoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 10. 2014
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 12. 2013
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2007
Abdominoplastika
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2013
Změna pohlaví
Žádné odpovědi
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Otoplastika
32 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 2. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi