Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hýžďové implantáty

FAQ
FAQ
19. 9. 2011 · Poslední odpověď: 21. 9. 2011

Dobrý den, mám velmi plochá hýždě, jsem jak placka, z profilu mi to hodně vadí a myslím, že nejsem sexy. Dá se to změnit chirurgicky?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
21. 9. 2011
skoro vse je mozne
napriklad pomoci vlastniho tuku, ziskanym metodou body-jet neb harvest-jet, jako trvale reseni
napiste kdykoliv
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 9. 2011
Ideální je vložit mezi svaly hýžďové implantáty. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Velmi podobná je zvětšovací operace prsů, nicméně hýždě mají svá úskalí. Když jsem kdysi dělal zvětšení hýždí prvně, měl jsem dlouholeté zkušenosti s augmentacemi prsů. Postup je podobný ale lehce složitější zvláště proto, že na tuto krajiny si sedáme...
Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Centrum estetické plastické chirurgie je nově umístěno v rekonstruovaném operačním traktu Centrum estetické plastické chirurgie pracuje i v prostorách Chirurgické kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice, Tento profit má málokteré zařízení zabývající se estetickou chirurgií.
Operační prostory budeme využívat v rámci náročnosti na obou pracovištích.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat
Zdraví Dr. Tomášek,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Roman Kufa
Praha . 19. 9. 2011
Udělat líbivý kulatý zadeček je skutečně možné. Slouží k tomu implantační metoda podobně jako u augmentace prsou. Používají se stejné silikonové implantáty, jen jinak tvarované, aby se docílilo požadovaného tvaru.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi