Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace při menstruaci

Dedule
15. 3. 2014 · Poslední odpověď: 22. 3. 2014

Dobrý den, mám 4 dny do operace (augmentace) a dostala jsem o deset dní dříve menstruaci, aby se mi zastavila, tak jsem si nasadila HA. Tak nevím, jestli jsem udělala dobře a jestli mě vubec vemou pokud se mi nezastaví. zajímá mě jestli mám brát dál tu antikoncepci a nebo ji nebrat???? a jestli mě vezmou na operaci pokud se mi nezastaví. Děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Pokud budete během operace menstruovat, ,bude při zákroku větší krvácení,po operaci mohou vzniknout větší modřiny
a celkově se hojení zpomalí,měla by jste zákrok posunout.
Zdraví Mudr, Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 3. 2014
Souhlasím s kolegyní Vraspírovou. Já osobně přítel medikamentosního posunu termínu menstruace nejsem. Není důvod, termín se dá posunout a to co děláte tak maximálně může rozhodit cyklus. Antikoncepce zvyšuje riziko poruch srážlivosti a na dobu výkonu se ten měsíc má vynechávat.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 17. 3. 2014
Dobrý den, v první řadě bych doporučovala kontaktovat pracoviště, kde jste si operaci domlouvala a které má Vaše předoperační a gynekologické vyšetření, měla byste tam mít vyjádření Vašeho gynekologa ohledně antikoncepce. Jestli Vás vezmou na operaci Vám neodpoví nikdo jiný, než pracoviště, na kterém zákrok podstoupíte. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 16. 3. 2014
Udělala jste dobře. Pokračujte v užívání antikoncepce, myslím, že by v tomto případě neměl být problém vás vzít k operaci. V každém případě ale raději hned v pondělí ráno kontaktujte svého operatéra. Zdravím Vás. MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Tekutina kolem implantátu

theiw260668
theiw260668
14. 4. 2020 · Poslední odpověď: 20. 4. 2020

Dobrý den, ráda bych věděla názor více lékařů, kvůli koronaviru jsem uvízla v zahraničí takže nemůžu navštívit svého doktora, před 5 dny mě začlo bolet jedno prso měla jsem horečky a bylo jednou tolik nateklé. Došla jsem si k doktorovi zde v zahraničí v krvi našli zánět a na sonu tekutinu kolem implantátu, jsem 10 měsíců po operaci. 4. den beru antibiotika Klavox, otok se zmenšil největší bolesti ustoupili a horečky už také nemám. tak mě zajímá zda je možné že tekutina sama zmizí po dobrání antibiotik nebo jestli můžu s tou tekutinou být ještě třeba měsíc než se dostanu zpět do ČR. není to nějak nebezpečné? Byla jsem zde v zahraničí u chirurga který mě poslal k plast.chir. že oni toto nedělají a když jsem obvolala pár klinik řekli mi cenu konzultace kolem 4500,- což si ted bohužel nemůžu dovolit jelikož nepracuji, a to si a ni nechci představit tu cenu zákroku když konzultace stojí tolik.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 4. 2020
Dobrý den,
obraťte se na Vašeho operatéra, nutné vyšetřit.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Rozhozená menstruace po operaci prsou

Enko
Enko
23. 10. 2019 · Poslední odpověď: 25. 10. 2019

Dobrý den, jsem 5 týden od augmentace prsu pod sval. Posunovala jsem menstruaci HA před zákrokem. Po dobrání dvou plat jsem dostala silnější menstruaci než jsem zvyklá. Beru po pauze zase HA týden a začala jsem mít bolesti v podbříšku která se po týdnu přesunula do pravé strany. Je to jen náhlá píchavá bolest potom to přestane. Dnes jsem začla i špinit. Je možne že tohle může nastat po měsíci kvůli narozkóze že se hormony rozhodily nebo to bude spíš problém nesvouvisejicí s operací. Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 10. 2019
Nejlepší odpověď
Dobře jste popsala svůj stav - "rozhozená". Toto nemá s největší pravděpodobností žádnou souvislost ani s operací, ani s narkózou. Prostě jste si medikamentózně rozhodila menses a musí se to ustálit. Tuto problematiku řeší gynekologové a budete se muset obrátit na ně.
Zdraví Dr. Tomášek
prosím hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 9. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 9. 2009
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2009
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2012
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 7. 2020
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 10. 2019
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 6. 2020
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 10. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi