Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Double bubble?

Klarka
25. 12. 2009 · Poslední odpověď: 28. 12. 2009

Dobrý večer,

ráda bych se s Vámi podělila o svůj dotaz, jsem 14 dní po operaci a v dolní části levého prsa, jakoby v místech, kde je podprsní rýha a taky jizva, mám bouličku, vypadá to prostě jako nateklé a všimla jsem si toho už třetí den od operace, kdy jsem si mohla sundat obvazy. Pravé prso je krásné a taky krásně vyrýsované, kdežto levé má díky tomu asi nateklému místu ve spodní části horší tvar a kdybych si chtěla vzít podprsenku s kosticí (což nechci, jen pro dokreslení situace) tak by tam neseděla, protože by kostice byla přímo na té mojí bouličce nebo jak to nazvat.

Docela se bojím, aby to nebylo tzv. double bubble, přitom ale prsa mám a měla jsem pevná. A implantát mám pod svalem, jestli na tom záleží.

Samozřejmě se zeptám svého doktora, ale na konzultaci jdu až posledního v měsíci.

Děkuji Vám všem.

Klára Z.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 28. 12. 2009
Doporučila bych vyčkat zhojení,hodnotit stav po ůstupu otoku,ev.haemaomu,nosit poctivě poop.podprsenku.Pro klid konzultovat svého operatera.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 12. 2009
Máte-li nějakou komplikaci, rozhodně bych kontaktoval svého operatera co nejdříve. On při plánování konsultace asi tento problém neočekával, nebude se tedy zlobit domluvíte-li se s ním na dřívější kontrole. Já bych tomu byl třeba rád, alespoň bych předešel horší situaci, která může časem nastat. Ostatní zodpověděl už kolega Remeš. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 26. 12. 2009
Dobrý den, podle popisu nemůžeme určit příčinu. Nemyslím však, že by se jednalo double bubble. Spíše jde o pooperační prosak, nebo hematom. Stejně tak může zmíněnou nerovnost způsobit nadbytek tkáně pod suturou, který se zpravidla rovněž během hojení upraví.Buďte trpělivá a věřte, že vše dopadne dobře. Ještě je brzy na hodnocení výsledku. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Ďolíčky na prsou po vložení implantátů

Monka
Monka
1. 11. 2019 · Poslední odpověď: 13. 11. 2019

Dobrý den zase mám dotaz. Už delší dobu jsem nespokojena- po zvětšení prsou ne jen že jsem psala předtím že prsa mi hodně spadly a mám velkou mezeru tak teď když si lehnu mám úplně mezeru deformaci na jednom prsu ale na obouch prsu mám dulky a jakoby čárky popraskane.. Jsem objednana na konzultaci kde zjistím co a jak. Spíš by mě zajímalo jestli je to normální nebo co se dá dělat.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 13. 11. 2019
Dobrý den, pokud jste velmi štíhlá a v oblasti prsů není žádná tuková vrstva, bohužel se to stává:)zdraví dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2011
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 10. 2019
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2023
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi