Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Každé prso jiné po augmentaci

sincerity123
25. 8. 2013 · Poslední odpověď: 27. 8. 2013

Dobrý den,

asi panikařím a možná zbytečně, ale zeptám se, třeba s tím někdo bude mít zkušenost a pozitivně mi odpoví :-)

Jsem 6.den po augmentaci prsou, implantáty Polytech pod žlázu, v každém prsu jiná velikost kvůli asymetrii... momentálně se dívám na svá prsa a je mi strašně líto co vidím. Pravé prso mám o hodně větší, než levé a před operací to bylo obráceně, spíše levé jsem měla větší...k tomu mi jde každá bradavka jinam, viz. foto, pravé prso mám krásně naducané a bradavku mám hezky formovanou, ale levé prso nemám ani naducané, spíše v něm mám ještě místo a bradavka mi jde k zemi... vím, že je brzo na závěry, jen jsem se chtěla zeptat, zda mám naději, že se to za 3 měsíce opravdu upraví?

Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Vážená slečno,

několik dnů po operaci ještě není možno považovat stav za definitivní. Svoji roli může hrát otok a nebo hematom v operované oblasti. Fotografie se ke mě nedostaly, neznám tedy přeoperační stav. Tedy napíši několik ryze teoretických vět: Operatér již na konci operece vždy vidí a kontroluje výsledný objem a tvar obou prsou. Pochybuji, že by zavíral obě operační pole a asymetrie byla tak velká, jak ji popisujete. K postavení jedné z bradavek- obecně platí, pokud je implantát až příliš vysoko, bradavka směřuje dolů. V případě nesprávného umístění implantátu směrem dolů, bradavka míří nahoru. Totéž se týká i postaven& iacute; do stran. Tedy, implantát je vždy správně umístěn, pokud se bradavky "dívají" mírně od sebe a mírně vzhůru. Toto operatér vždy na konci výkonu kontroluje. A ještě jedna teoretická věta- pokud by Váš stav zůstal beze změn za 2-3 měsíce, pak je stav nutno situaci považovat za definitivní. Při tomto výsledku by bylo nutno počkat asi tak půl roku / tuto dobu probíhá proces jizvení tkání/ a pak provést operaci novou- tj. aplikovat do menší strany nový a větší implantát a tento perfektně umístit. Zatím Vám doporučuji vyčkat a situaci průběžně konzultovat s Vaším operatérem, ke kterému nepochybně chodíte na kontroly a převazy.

Srdečně Vás zdravím,
MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg
Esthesia
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

Počkejte ještě pár týdnů a pokud si nebudete jistá přijďte k nám na konzultaci s odborníkem. Tel: ********.
*********
S pozdravem a přáním pěkného dne
Petra Řehořková
Premium
Praha . 26. 8. 2013
Dobrý den, přikláním se k názoru kolegy níže, vydžte s hodnocením, pokud se stav neupraví kontaktujte svého operatéra.
MUDr. Petr Ondrejka, ***********
Praha . 25. 8. 2013
Dobrý den,6 dnů po operaci je velmi krátká doba na výsledek. Mějte trpělivost. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 11. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2017
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 9. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi