Z prsou nula nula nic na 75D

Dulcinella

Augmentaci jsem podstoupila před 4 měsíci v Medicom Clinic v Praze, operoval mě MUDr. Horyna. Vložil mi 375ml anatomické implantáty Mentor, střední profil, přístupem z podprsní rýhy, částečně pod sval.

Jsem velmi spokojená jak s výsledkem, tak i s klinikou a přístupem lékaře i personálu. Z prsou nula nula nic mám teď 75D. Dle mého názoru vypadají přirozeně a téměř není poznat, že jde o implantáty, což byl můj hlavní požadavek. Pan doktor ho splnil na výbornou.

Vše proběhlo hladce a bez komplikací, hojení a vnímalní bolesti je věc individuální. Pro mě byly nejhorší první čtyři dny, po týdnu už jsem se cítila dobře a cca po měsíci už úplně v pohodě.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Sondicka30

Moc krásná práce 👍🏻

Ještě bych dodala, že pooperační pás a…

Dulcinella

Ještě bych dodala, že pooperační pás a analgetika jsem užívala ještě 14 dní po zákroku, pooperační podprsenky jsem nosila 8 týdnů celodenně. Doporučuji mít dvě, abyste ji opravdu mohly nosit nepřetržitě, když je potřeba jednu vyprat. Hodně se tu řeší míra sebeobslužnosti bezprostředně po operaci. Já byla schopna cca 2 hodiny po operaci vstát a dojít na wc, ale to byl veškerý můj pohyb po zbytek dne. Úplně nejvíc ze všeho mě bolela záda, prsa ani zdaleka ne tolik. Tam to byl spíš takový divný tlak s pocitem pnutí. Vyndání drenů druhý den po operaci mě vůbec nebolelo, ani jsem to necítila. Cca 2 týdny jsem měla dost nafouknuté břicho, nejspíš jako důsledek narkózy, kterou jsem ale jinak snesla v pohodě.
Jediné, co mě teď ještě trochu trápí, je změna citlivosti, resp. necitlivost celé spodní části obou prsou a naopak nepříjemná přecitlivělost až bolestivost bradavek (asi jako tomu bylo při kojení). Nevím, jak dlouho bude trvat, než se to upraví. Prý to má každá po operaci jinak, tak se snad taky dočkám.

Děkuji moc za pochvalu a super komentář…

MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

Děkuji moc za pochvalu a super komentář pro ostatní. Moc zdravím.
Pavel Horyna

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Dulcinella

To já děkuji, pane doktore :-)

Kristina

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak moc se prsa změní po kojeni? Dám příklad teď mám 2letou dceru a další dítě plánují až tak za 3-5let. Ale pěkná prsa bych ráda samozřejmě už ted. Jak moc se změní prsa dalším těhotenstvím a kojenim, je pak nutno podstoupit znovu operaci nebo mám těch cca 5 let pockat? Je mi 30 let a koukala jsem na kliniku v Ústí nad Labem kde operujete. Děkuji za odpověď

Zobrazit odpověď
Dulcinella

Dobrý den, zkuste napsat přímo operatérovi, nejspíš už podobný dotaz řešil. Já osobně čekala s operací až po druhém dítěti, abych případně nemusela jít znovu. Kojení se na nich hodně podepsalo, tedy na těch původních a jsem ráda, že teď už zůstanou, jak jsou ;-)

Skoro 7 měsíců po operaci, v podprsence…

Dulcinella

Skoro 7 měsíců po operaci, v podprsence bez kostic a bez vycpávek.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Iriska

Naprosto vas chapu a zavidim vam..chystam se take,teprve na konzultaci,ale jdu do toho...mate nyni nadherna prsa..jsem na tom jako vy pred operaci,cele roky nizke sebevedomi

Zobrazit odpovědi 5
Dulcinella

Děkuji! Jsem opravdu moc spokojená a věřím, že budete i vy :) ke komu se chystáte na konzultaci a máte už jasno v tom, jaké implantáty chcete?

Reakce na Dulcinella
Iriska

Dobrý den,jsem na tom s prsy jako jste byla vy..takže bych chtěla co vy..můj komplex od puberty..a prostě už jsem se rozhodla..a vy je máte opravdu krásné..Chtěla by jsem kontaktovat p.dr.Pilku..už jsem napsala, chci začít s konzultací..jsem ze Sokolova a chtěla by jsem zvětšení podstoupit v Karlových Varech.

Reakce na Dulcinella
Iriska

Dulcinellko, dostala jsem kontakty na spoustu výborných lékařů i na p.dr.Kupku, ve Varech, zaslal mi kontakt na recepci na sjednání konzultace..chtěla by jsem co nejdříve něco začít podnikat, tak zkusím? zavolat?

Reakce na Iriska
Dulcinella

Irisko, neznám bohužel ani jednoho ze jmenovaných lékařů, ale pokud na ně máte kladná doporučení, tak na konzultaci určitě běžte. Já sama byla na dvou konzultacích, první lékař mě vůbec nepřesvědčil, i když má výborné recenze a byla s jeho prací spokojená moje maminka i tchýně. Až druhý lékař mě pochopil a já v něho měla od začátku důvěru. To prostě poznáte, ženská intuice nezklame :-)

Reakce na Dulcinella
Iriska

máte pravdu :)

Chtěla bych dát aktuální fotky a info, co…

Dulcinella

Chtěla bych dát aktuální fotky a info, co se týká návratu citlivosti prsou. Malinko se to začíná lepšit, už cítím bolest, když se štípnu, což považuji za úspěch :-) jizvy jsem vyfotila taky - na pravém je vybledlejší, ačkoliv obě mažu stejně, od ukončení prvního měsíce 2x denně domácím vepřovým sádlem :-)

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Michaela

Perfektní velmi přirozený tvar!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí