Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reklamace -augmentace

MonikaPlassova
22. 8. 2023 · Poslední odpověď: 24. 8. 2023

Dobrý den. 28.6.2023 jsem podstoupila augmentaci. Kulatý imp. Vysoký profil. 350ml pod sval. Před operací jsme se dohodli na plném dekoltu . Ukazovala jsem i fotografii, jak bych si to představovala. Lékař mi slíbil skoro totožný Výsledek. Nyní mám prsa od sebe a plný dekolt nikde. Dekolt mám stejný jako před operací. Jsem plně nespokojena a naštvaná. Abych měla prsa u sebe,musím si je tam rovnat a mít push up,abych dosáhla mého vysněného výstřihu. Co se s tím dá dělat? Může být uznána reklamace? Přikládám foto před zákrokem,foto 2 měsíce po zákroku. A foto,jak držím prsa nahoře a u sebe. ( jak jsem si to představovala )

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 24. 8. 2023
Dobrý den,
měla byste být více trpělivá,
augmentací se prsa jenom zvětší, dva měsíce po operaci je velmi krátká doba, musíte počkat mnohem déle, než se tkáně uvolní, nyní jsou tkáně ještě příliš pevné. Prsa vypadají dobře, tak jak po augmentaci v tuto dobu mají vypadat.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 6. 2013
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 11. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 5. 2021
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 6. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi