Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vytékající bílá tekutina z bradavek po augmentaci

mss855228
mss855228
30. 12. 2019 · Poslední odpověď: 11. 1. 2020

Dobrý den, Mám 14 dni po augmentaci a z bradavek mi vytéká bílá tekutina, když bradavky zmacknu. Prosím o radu, co by to mohlo byt a s čím to souvisí

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 1. 2020
Nejlepší odpověď
Nedělejte si s tím starosti. Bílá tekutina je mléko. Někdy po operaci zvětšení prsů v prsní žláze dochází k neinfekčnímu zánětu žlázy, který vede k reaktivní laktaci, tedy produkci mléka. To vždy ustoupilo. Buďte v klidu. Zdraví Dr. Tomášek
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 1. 2020
Dobrý den,
kolega má pravdu, jedná se o laktaci. V případě jakýchkoliv pochybností se doporučuji obrátit na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa

Související dotazy

Výměna prsního implantátu a snížení bolestivosti bradavek

Martine
Martine
20. 5. 2019 · Poslední odpověď: 21. 5. 2019

Dobrý den, jsem transsexuálka, cca 2 roky po operaci prsou. Bohužel můj implantát je velmi malý vůči mé postavě (300 ml) a zároveň mě pravidelně pobolívají bradavky (ačkoliv na ultrazvuku se nic nenašlo). Implantát mám dávaný bradavkou a pod žlázu. Chtěla jsem se prosím zeptat, je reálné, že by s větším implantátem, který by byl pod svalem se snížila bolest bradavek? V současné situaci je totiž má situace taková, že mám prsa malá a bolestivá.

Děkuji moc a

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 5. 2019
Takováto situace je složitější v tom, že skelet je jiného typu. Musí se to vyšetřit. Troufám si říci, že bolestivost bradavek s tím nemá nic společného, snad jen to, že se bradavky se zvětšením více odírají a jsou tedy bolestivější.. Ideální je obrátit se na původního operatéra.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2024
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 3. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi