Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mentor Xtra na tento hrudník?

Tereza_Zaji_kova
18. 4. 2021 · Poslední odpověď: 26. 4. 2021

Dobrý den, ráda bych podstoupila augmentaci, bylo mi skoro všude doporučen anatomický implantát, ale mě se více líbí kulatý-respektive mít plný hrudník než objem dole... Četla jsem o Mentoru Xtra,ze je vhodný pro štíhlé hrudniky s minimem tuku. Anatomunse bojím, že bude hrudník stále plochý a plnost jen dole, navic mi přijde hodně tuhý. Mám 170/58 (sportuji), vzdálenost bradavky a klíční kosti 19 bilat, šíře prsu kolem 11 bilat,vzdalenost bradavky a podprsni ryhy vpravo 5,vlevo 5,5, mírná pseudoptoza.. prsa mi jdou podle mě do stran, myslíte že to operací bude vypadat špatně?Děkuji za každou radu

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 26. 4. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den Terezo,
často používám implantáty Xtra od firmy Mentor, které jsou vhodné pro užší hrudník a více nápadnější prsa. Před operací je však nutná konzultace, kdy Vám mohu udělat i 3D vizualizaci, abyste si dokázala představit, jak Váš hrudník s implantáty bude po operaci vypadat.
Na konzultaci se můžete přihlásit na kterékoliv pondělí nebo středu odpoledne.
Budu se těšit na Vaši návštěvu u nás.
S pozdravem,
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Aneta Krajcová
Praha . 20. 4. 2021
Dobrý den, milá Terezo, dle Vašeho popisu chápu, že byste chtěla zvětšit poprsí, aby zákrok vypadal přirozeně a objem byl více v dekoltu. Mám velice dobrou zkušenost s novou generací implantátů Motiva Ergnomix. Vypadají opravdu velice přirozeně a dodají ženskost. Anatomické implantáty naopak vedou k rychlejší ptosa prsu.

V případě zájmu se budu těšit na Vaši konzultaci.
S úctu
MUDr. Aneta Krajcová
Plastický chirurg, ABClinic Art Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 20. 4. 2021
Dobrý den,
takto na dálku bez vyšetření se nelze přesně vyjádřit. Doporučuji osobní konzultaci. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE, kde Vám rádi pomůžeme.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 20. 4. 2021
Dobrý den,
ohledně Vašeho dotazu bych spíše doporučil konzultaci u nás na klinice. Osobně se specializuji na kulaté implantáty a na plnější dekolt. Veškeré Vaše dotazy bychom mohli společně prodiskutovat k vzájemné spokojenosti.
Budu se těšit na Vaši návštěvu.
MUDr. Beneš Tomáš, Formé Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Velká, ale přirozená prsa - jaký implantát?

civavidama
civavidama
6. 11. 2017 · Poslední odpověď: 8. 11. 2017

Dobrý den jsem objednana na augumentaci 171cm,71pod prsy, 70B, byl mi doporucen kulaty mentor vysoky profil 250-275ml..nyni mam mensi dvojky a chtela bych trojky.Nejsem si jista zda nezvolit jinou velikost.Potrebuju vyplnit hrudnik,kapkovity tvar jiz mam.Ve spouste diskuzich bylo doporuceno vetsi,po odpuchnuti sval silikon zatahne a prsa se zmensi.Co myslite??Mela bych zvolit treba 295-300?Porad nad tim premyslim a nevim jak to cca bude vypadat protoze i to co mi bylo doporuceno,mi v podprsence prislo velke ale nevim jak si to pak sedne.Nechci kulate balony ale prirozena prsa, ale aby byl vysledek viditelny

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 11. 2017
A slíbili Vám přirozená prsa ?
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 7. 2012
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 1. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2017
Mastektomie
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 3. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2019
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 5. 2015
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi