Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Stehová píštěl

saja
saja
4. 3. 2016 · Poslední odpověď: 7. 3. 2016

Dobrý den, 10.2.2016 jsem podstoupila augmentaci prsů vloženo 420ml pod sval ... 14 dní vše v pořádku poté jsem jela na vyndání stehů kdežto na levém prsu byla malá bila cepicka v levém okraji.. Doktor mi na to dal nějaký silikonový plat a ze to samo spontálně odejde ... 3 dny jsem jizvu nesměla namacet .., ale po 2 dnech jsem ji lehce namocila a nechala jsem prsa volné ať náplast uschne jenže když jsem si chtěla dat podprsenku náplast byla stále mokrá lehce jsem zatlacila a vytakle žlutavá tekutina odlepila jsem náplast a zjistila ze na právem i levém okraji jizvy se rozsklebyla a vytikal asi serom. Jizva bez bolesti, zarudnutí ani horečky ... Po4 dnech kdy jizva nezasychala jela jsem za svým doktorem 400km a ten mi řekl ze je to stehová píštěl ne hluboká vzal me na sál a celou jizvu zrevidoval a zasil znovu .,, a nasadil antb ze by to mělo byt OK... Dnes to jsou 2 dny a měla jsem zimnici a teplotu 37,5 jizva poboliva ale nic z ni nevytyka náplast je sucha ale ještě jsem se na ni nedivala :( myslíte ze mám začít plášti nebo co by to mohlo byt děkuji :) prikladam foto před zasitím

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 4. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, v této fázi těžko říci. Sutura rány se nejeví jako úplně pevná, je trochu rozestouplá. Dodržujte klid, ránu nemáčejte a uvidí se za několik dnů. Jistě by byla vhodná kontrola u lékaře po několika dnech. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2016
To nejspíš nebude stehová píštěl, ale penetrace dovnitř. Chce to UZ prsu. Toto vyšetří. Domluvte se s operaterem. Nechci Vás strašit, ale jde Vám o implantát. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 3. 2016
Mne by zimnice nenechala klidným a být Vámi bombarduji operatera každý den. Pravda je, že máte rizikově veliké implantáty a není se co divit, že je reakce organismi takováio...
Chce to udělat UZ prsu, při nálezu vypunktovat sekreci a eventuelně obsah poslat na bakteriologii cíleně na vyšetření na citlivost antibiotik. Toto vše může zachránit implantát. Netvrdím, že konservativněji (tedy bez tohoto vyšetření) to nejde taky, ale ptáte se na možnosti...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den
Souhlasím s doktorem Paděrou a jeste bych doporučil antibiotika nasadit a lokálně dat stříbrnou náplast .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 8. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi