Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zpevnění prsou implantátem

Vendy87
11. 5. 2022 · Poslední odpověď: 16. 5. 2022

Dobrý den, jsem cca 2 roky po modelaci prsou bez implantátů a s výsledkem nejsem vůbec spokojená přijde mi, že prsa jsou pořád stejně povislá až na jednu změnu... přibyly mi jizvy, které až tak neřeším. Má otázka zní, vyřešil by můj problém kulatý implantát? Abych měla prsa kulatá a krásná. 😊

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 13. 5. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
prsa máte poměrně velká, taková prsa vždy spadnou ale i tak máte prsa i tvarově hezká.
Pokud by se znovu prsa pomocí modelace zvedla, svojí hmotností by zase spadla. Uvažujete o vložení implantátů, ale to by byla prsa těžší a proto jejich pokles by mohl být větší hmotností výraznější.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 16. 5. 2022
Dobrý den,
implantát by problém nevyřešil. Doporučuji osobní konzultaci a nechat vyšetřit. Na základě vyšetření doporučíme pro Vás vhodný postup.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Premium
Praha . 15. 5. 2022
Dobrý den, takto bez vyšetření a znalosti velikosti a vzhledu vašich prsů se nemohu exaktně vyjadřovat a doporučovat postup. Teoreticky však by to mohl být správný postup, jak prsa zpevnit, zda to ovšem půjde zcela určitě i ve vašm případě jsem schopen posoudit až na osobní konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Miroslav Krejča
Dobrý den vážená paní,

nemohu zodpovědně zhodnotit, zda operace přinesla nějaký efekt nebo nikoliv protože nemám srovnání s fotografiemi před operací.
Ze zaslaných fotografií je vidět, že prsa jsou pěkného tvaru, symetrická, jizvy jsou přiměřené a prsa jsou mírně pokleslá. U prsou je problém ten, že prsa nemají žádnou kostru a jejich pozici a tvar drží pouze vazivová síť v prsu. Pokud je tato síť geneticky chabá a prsa jsou větší, pak nelze nikdy dosáhnout toho, aby prsa zůstala pevná a nahoře. Časem vždy povolí a poklesnou. Při velikosti prsou, jaké máte, a při odstupu dvou let od operace, je takový pokles myslím přiměřený.
Implantáty rozhodně neupraví pevnost prsou, naopak větší hmotností by prsa mohla časem povolovat rychleji. Navíc se obávám, že i tvar prsou po vložení prsních implantátů by nemusel být hezký.

S pozdravem
M. Molitor, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Estetické operace přednoží
Žádné odpovědi
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 5. 2016
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2013
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2013
Minilifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2019
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2018
Rekonstrukce prsu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2015
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi