Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Typ implantátu do prsou

FAQ
FAQ
14. 9. 2011 · Poslední odpověď: 25. 11. 2015

Dobrý den chtěla bych vědět, jaká jsou základní kritéria pro výběr implantátu do prsou? Děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Libor Kment
Praha . 23. 9. 2011
Nejlepší odpověď
Řada žen se domnívá, že není rozhodující, jaký typ implantátu lékař pro zvětšení jejího poprsí použije a přemýšlí pouze o velikosti. Jednotlivé implantáty se liší velikostí, tvarem, projekcí, kohezivitou gelu a tedy tuhostí, cenou i životností. Při výběru implantátu se žena bez odborné rady operatéra neobejde. Implantátů je velká řada a každá firma jich nabízí celé spektrum. Hlavní rozdíl mezi jednotlivými značkami je v konzistenci gelů, povrchu implantátu, stupni náplně a kvalitě výroby.
Při rozhodování pro zákrok by měla být klientka seznámena s tím, jaký typ implantátu bude použit, od jaké značky, kam bude uložen. Měla by mít maximum informací. Plastičtí chirurgové používají implantáty od jedné nebo více firem většinou na základě zkušeností a zvyklostí. Často mají přímo ve svém zařízení vlastní sklad používaných značek.
Výhodou toho je, že lékař se může ještě těsně před operací nebo i v průběhu operace rozhodnout, jakou přesně velikost nebo tvar či profil použije, na základě rozmluvy s klientkou nebo například po ověření požadované velikosti sizerem. V případě výjimečného poškození implantátu, například v průběhu operace, může sáhnout bez problému po novém.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 25. 11. 2015
Dobrý den. Na tuto otázku není možné jednoduše odpovědě. V první řadě záleží jaký tvar a velikost klientka ve výsledku chce, dále ale také na velikosti a tvaru jejích vlastních prsů. Od toho se pak odvíjí další postup. V každém případě je vždy nutná individuální konzultace s plastickým chirurgem.
S pozdravem,
MUDr. Martin Skála,
plastický chirurg OB care

Související dotazy

Augmentace větších prsou po modelaci

Lechery
14. 5. 2015 · Poslední odpověď: 16. 5. 2015

Dobrý den, v létě jsem podstoupila modelaci prsou, z prsou mi prý nic neodebírali, velikost byla zachována. S odstupem času si říkám, že jsem měla chtít zmenšení + implantát. Onen operatér striktně upřednostňuje přirozenost, augmentaci mi proto odmítl udělat. Po úplném zahojení jde vidět asymetrie, které jsem si nikdy v minulosti nevšimla. Jsem fotomodelka, krásná a plná prsa jsou pro mě důležitá. Chci mít prsa o číslo větší, než jaké mám ted, ale především krásně pozvednutá, a chtěla bych se vyhnout opětovným, svislým jizvám. Operaci bych ráda podstoupila v létě. Jaký postup navrhujete? Děkuji, Pospíšilová

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
podle fotografie pravděpodobně výkon nebude úplně snadný. Augmentace s sebou ponese určitá estetická rizika. Určitě k posouzení bude potřeba osobní konzultace s plastickým chirurgem. (Rovněž bude ke konzultaci vhodné mít kopii operačního protokolu, protože od předchozího výkonu závisí možná strategie výkonu následujícího)

S pozdravem,

Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

zajímal by mě názor jaké silikony zvolit...

Miri
1. 9. 2017 · Poslední odpověď: 2. 9. 2017

Dobrý den, zajímal by mě názor jaké silikony zvolit a zda do menšího prsu vložit o cca 10ml více než do většího, aby se rozdíl vyrovnal a aby prsa vypadala co nejblíže poslednímu obrázku. Jsem drobné postavy 50kg a chtěla bych prsa plné B .Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 2. 9. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den, zvolte si zkuseneho plastickeho chirurga a ten Vam jiste poradi.vysledny efekt stejne zalezi na tom, kdo operaci bude delat.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2012
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 5. 2019
Obřízka
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2013
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 2. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 8. 2007
Frakční laser
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 5. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi