Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou vlastním tukem a systém BRAVA

Vlasicova
25. 2. 2014 · Poslední odpověď: 24. 7. 2019

Dobry den, ze zahranicnich zdroju (USA) jsem se docetla o systemu BRAVA, ktery vyrazne prispiva k udrzeni tuku v prsu po autoaugmentaci. Je v CR klinika, ktera ma s timto skutecne zkusenosti? Ma cenu pouzit system Brava s mym mnozstvim tuku

A dale, jsem stihla (176/56, vaha stabilni). Kdyz jsem byla loni v New Yorku, zaplatila jsem si konzultaci primo na klinice S. Colemana, kde mi sdelili, ze jsem vhodna kandidatka pro tento zakrok. Cena zakroku je vsak astronomicka. V CR mi jiz 2 lekari rekli, ze jsem moc stihla. Je v CR plasticky chirurg, ktery pouziva stejne metody jako Dr. Coleman?

Dekuji predem za odpoved, Vlasicova M.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
systém BRAVA užíváme na klinice Esthé na augmentace prsů i na klinice plastické chirurgie na Bulovce k jejich rekonstrukci. Funguje dobře na zvětšení objemu prsu před aplikací a k lepšímu udržení štěpu. Dr. Coleman BRAVA nepoužívá.
Augmentaci prsů tukovou tkání lze provést prakticky vždy, je otázka jak velké zvětšení prsů byste si přála. Pokud byste chtěla zvětšení na cca "trojky", spíše bych doporučil kompozitní augmentaci - silikonový implantát + tukový štěp. Docílíme tím většího zvětšení prsů než pouze tukovou tkání a zároveň přirozeného výsledku.
Hezký den.
O. Měšťák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, používám striktně metodiku dr.Colemana včetně originálního instrumentária používaného dr.Colemanem. Metodika Puregraft od Cytori a originální technika propagovaná Colemanem je odlišná. K přiložené fotografii je možné konstatovat pouze tolik, že odběr tuku by musel být proveden ve více lokalitách a nelze očekávat veliký nárůst objemu prsů. Na rozdíl od augmentace prsním implantátem však lze tukem velmi přesně zvětšit pouze určité lokality, například horní kvadranty prsů. Pokud chcete přesnější vyjádření, domluvte si osobní konzultaci, kontakt na mém webu, zdravím Evžen Trupar
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 26. 2. 2014
Dobrý den, dovolil bych si opravit mé kolegyně (viz. příspěvek výše). Nezúčastnil jsem se stáže u Dr. Colemana, ale Dr. Khouriho v Miami, který je vynálezce právě systému BRAVA, o který se zajímáte. Tento systém na naší klinice používáme. Nevýhodou pro klientku může být příprava, která spočívá v nošení speciální podtlakové podprsenky dvanáct hodin denně po dobu několika týdnů, což bývá nepohodlné. Dr. Coleman používá na zpracování odsátého tuku „centrifugu“, avšak bylo prokázáno, že lepší vitalitu si tuk udrží po zpracování metodou PureGraft, kterou na naší klinice disponujeme. Pokud byste měla zájem o konzultaci.
S pozdravem MUDr. Ján Pilka
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj . 26. 2. 2014
Dobrý den paní Vlašicová,
na našem pracovišti zvětšování prsů pomocí vlastního tuku i aplikace tuku do obličeje provádíme. Používám Colemanovu techniku, tuk zpracováváme nejmodernějším uzavřeným systémem firmy Cytori Puregraft. Z vaší fotky je zřejmé, že ke zvětšení prsů by bylo potřeba odebrat tuk z více lokalit, jelikož jste štíhlá. I potom by výsledké zvětšení odpovídalo přibližně situaci, jako zvětšení prsním implantátem objemu cca 130-150ml. Nabízí se zde ještě jena varianta...použití techniky tzv.kompozitní augmetace. Vycházím z toho, jak jste štíhá a ve sřední části hrudníku máte i viditelná žebra. Technika spočívá v impalntaci prsního implantátu a dekolt a střední část hrudníku se potom doplňuje vlastním tukem..
FORMÉ Clinic
Praha . 26. 2. 2014
Dobrý den ,
dovolila bych si Vám nabídnout naši kliniku.Používáme systém Dr.Colemana . Používáme k pročištění tuku a získání jeho nejkvalitnější části speciální pytle s membránou , které zajišťují nejen dobrou udržitelnost aplikovaného tuku ,také zabraňují vzniku infekce při neopatrném zacházení s tukem .
Jedná se o uzavřený systém. Věřím ,že tyto odborná fakta Vám možná mnoho informací neobjasní.Já sama jsem byla přítomna u čtyřech způsobů zvětšení prsou vlastním tukem a za šest let si mohu porovnat výsledky. Navrhuji Vám konzultaci na naší klinice , která je zcela nazávazná a zdarma. Lékař Vám velmi rád popíše tuto metodu a vysvětlí celý proces.Dle fotografie vidím problémové partie , ze který můžeme tuk získat.Jsou to boky , spodní bříško , vnitřní a možná zevní stehna. Záleží však na Vaši představě o velikosti. Držíme se férového přístupu a neslibujeme klientkám více , než-li 20 % zvětšení. Je důležité si uvědomit , proč volit tuto metodu.Měla by to být kombinace odstranění problémových partií + touha po plnějším poprsí ( v případě velmi štíhlé klientky - nikoli touha po větším poprsí)
Investujte prozatím Váš čas a přijďte se poradit. Ráda Vám zarezervuji termín , v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat . Krásný zbytek dne , Andrea Šifnerová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 26. 2. 2014
Dobrý den, v Asklepion lékaři se systémem BRAVA pracují, náš chirurg MUDr. Jan Pilka byl osobně na stáži přímo u dr. Colemana, se zvětšováním prsou vlastním tukem máme bohaté zkušenosti. Doporučujeme Vám objednat se na konzultaci, kde vše podrobně s chirurgem proberete. Váš Asklepion
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipofilling prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 10. 2022
Lipofilling prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 11. 2018
Lipofilling prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 5. 2018
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 12. 2015
Lipofilling prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 8. 2017
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2014
Zvětšení rtů
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 8. 2016
Lipofilling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 7. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi