Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2. 9. 2013 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Zvětšení prsou bez implantátu

Stojí to za to

Hodnocení od zuziq82:

Zvětšení prsou bez implantátu

Doktor Beneš je naprosto skvělý odborník. Dlouho jsem se odhodlávala podstoupit zákrok zvětšení poprsí. Nebyla jsem ztotožněná s volbou silikonů. Pan doktor mi nabídnul variantu zvětšení prsou vlastním tukem s liposukcí těla a já jsem souhlasila. Zákrok se dal zvládnout, i když mě překvapilo, že se to dělá při vědomí. Po pěti dnech jsem už byla v práci. Bolesti nebyly hrozné, dalo se to vydržet i bez prášků. U zákroku jsme si povídali. Výsledek stojí zato. Jsem spokojená, mám prsa asi o jeden a půl velikosti větší a bez cizího materiálu v těle. Děkuji doktorovi za čas u konzultace a skvěle oddělanou práci. Můžu jen doporučovat.

2

Komentáře (2)

Dobrý den,o této metodě také uvažuji,jak jste spokojena i po letech,mohu poprosit o fotky?díky Eva
Odpovědět
Evi, teď jsem případně viděla hodnocení na zvětšení prsou vlastním tukem s fotkama před a po a výsledek je super - https://www.estheticon.cz/pacienti/361544/modelace-s-augmentaci-vlastnim-tukem-zkusenosti-i196720<br />
<br />
vypadá to dobře, co myslíš?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.