Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Juvederm smile i na nosoretní vrásky

Ivca
14. 9. 2015 · Poslední odpověď: 29. 9. 2015

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli je možno aplikovat juvederm smile i na nosoretní vrásky. Koupila jsem (předplatila) právě na ošetření této oblasti. Dříve mi byla aplikována výplň juvederm 3, ale z důvcodu, že nechci mít tento přípravek na dvakrát, tak i doporučili předplatit juvederm smile, jako alternativu a ten je v menším balení, tudíž asi jen na jednu aplikaci. Je tedy juvederm smile možný použít i na nosoretní, popřípadě na jaké jiné vrásky. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 29. 9. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
pokud máte nosoretní vrásky jemnější lze Juvederm Smile použít. Většinou se do této oblasti dávají materiály pevnější, které tak i déle vydrží. Ale jak už jsem se zmínila možné to je.
S přáním krásného dne,
Medical Institut Plzeň
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
Juvederm Smile je balený po O,55 ml ve stříkačce.Pokud Vám jde jen o velmi malé doplnění,pak tento materiál lze v oblasti nazolabiálních rýh použít a bude mít zhruba stejnou životnost jako Juvederm ultra 3.Samozřejmě jde tento materiál použít i na kontury rtů-z toho plyne i jeho název.Podle mé zkušenosti je dobrý pro mladší pevnější typy kůže.
Zdraví Miroslava Pelechová
Praha . 15. 9. 2015
Dobrý den,

Juvederm smile můžete použít i na jemné vrásky, ale raději ne do blízkosti očí, tam by mohl způsobit otoky. Je ho jen 0,6ml, takže je dle mého názoru neekonomické ho primárně použít jen na nosoretní vrásky, tam mám raději hustější materiály, které déle vydrží a jsou balené po 1 ml. Jestliže máte nosoretní vrásky mělké, tak ho použít můžete.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Injekční výplně
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 2. 2013
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2024
Odstranění vrásek
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 10. 2014
Kyselina hyaluronová
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 10. 2012
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2023
Kyselina hyaluronová
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2017
Kyselina hyaluronová
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 6. 2020
Kyselina hyaluronová
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 7. 2015
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi