Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Výplň nosoretních vrásek

VjerkaP · Vytvořeno: 31. 5. 2009 · Aktualizováno: 25. 2. 2013

Dobrý večer, Je mi 37 let a zvažuji výplň nosoretních vrásek, ale mám obavy abych po aplikaci nevypadala jako maska..tj. zdali se výplní nosoretních vrásek (které mám spíš širší a mělké, než hluboké a úzké) nezmění mimika obličeje, např při úsměvu a zdali se to dá předem nějak odhadnout. Mám také strach, aby obličej nevypadal jakoby nabobtnale. A také zdali záleží na výpňovém materiálu či šikovnosti lékaře, aby nedošlo k nějakým podkožním hrudkám. Proto se ptám odborníků, zdali tento zákrok vypadá přirozeně, protože např. u výplně rtů je někdy efekt dost nepřirozený. Děkuji za odpověď.

15 odpovědí

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Otakar Lucák

  MUDr. Otakar Lucák

  Nejlepší odpověď
  19. 2. 2013 ·

  338 odpovědí

  Teď se na Vás sesype záplava cen - někde od 2.500 Kč do zhruba 13.000 kč za jednu injekci, což je v naprposté většině 1 ml. Někdy na nosoretní vrásky 1 ml stačí, někdy jsou potřena 2 ml. I když jsou peníze a samozřejmě cena, ktero za to zaplatíte, velice důležité, v tomto případě jsou uváděné ceny velmi zavádějící. Ani úplně nízká, ani úplně vysoká cena není zárukou jak bezpečnosti přípravku ( granulomy apod.),tak hlavně délky efektu. Může se Vám pak stát, že za utracené peníze budete mít efekt třeba jenom 2-3 měsíce. Dneska se živí aplikací výplňových materiálů opravdu doslova kde kdo a navíc se často levné výplňové materiály prodávají za cenu těch kvalitnějších výplní. Nabídka je obrovská a pro laika naprosto nepřehledná. Je třeba velmi pečlivě vybírat, a to v každém směru. Přeji hezký den. Prim.MUDr.Otakar Lucák, Klinika plastické chirurgie Ostrava

  Po

 • Dobrý den,

  chcete-li kvalitní výplň a výkon zkušeného dermatologa, pak počítejte s cenou od 8 tisíc. Samozřejmě existují i levnější výplně, ale vystavujete se tak riziku nespokojenosti s výsledným vzhledem a také tomu, že za poměrně krátkou dobu byste musela zákrok opakovat. V tu chvíli by se levnější zákrok stal dražším.
  Abyste byla spokojena s výsledkem, který vypadá přirozeně, musím zdůraznit, že to opravdu není jen ve výplni samotné, ale také v profesionální aplikaci.

  Ideální bude zastavit na bezplatnou a nezávaznou konzultaci u zkušeného dermatologa.
  Pokud byste chtěla využít konzultace u zkušeného dermatologa na některé z našich poboček.

  S pozdravem
  Klinika YES VISAGE

 • MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

  MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

  22. 2. 2013 ·

  108 odpovědí

  Dobrý den, v naší klinice používáme franc.výplň STYLAGE a 1ml tohoto gelu stojí 5tis.Kč, což by Vám mohlo vystačit. Trvanlivost cca 1rok.

 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  20. 2. 2013 ·

  123 odpovědí

  Dobrý den,
  rozumím Vám, cena je většinou pro každého důležitá, alespoň pro pocit, že ví, v jaké relaci se pohybuje.
  Cena se odvíjí jednak od spotřeby materiálu a také podle toho, jak je vráska rozsáhlá a hluboká a dále podle vybraného materiálu. Dnes máme na trhu řadu výrobců výplní, ty se liší se délkou trvání a tedy i cenou. Velmi orientačně lze tedy skutečně říci, že cena za aplikaci se pohybuje od 5000 Kč - 12000 Kč. Vaši situaci doporučujeme probrat individuálně, nabízíme Vám bezplatnou konzultaci v naší poradně.

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  19. 2. 2013 ·

  2616 odpovědí

  Naše pracoviště vyplněje vrásky vlastním tukem a cena je dle rozsahu a místa. Nosoretní rýhy bývají v ceně 18. tis. Kč. Efekt je trvalý.Zdraví Dr. Tomášek

 • Mediestetik, skupina klinik

  Mediestetik, skupina klinik

  19. 2. 2013 ·

  158 odpovědí

  Dobrý den, cena na naší klinice je za povrchové nosoretní rýhy 5500 Kč (filery Princess) a 7650 (filery Juvederm). U hlubokých rýh je to 10300 (filery Princess) a 12920Kč (filery Juvederm)

 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  20. 9. 2012 ·

  123 odpovědí

  Dobrý den,
  výplně nosoretních rýh provádíme poměrně často. Na trhu je řada kvalitních výplňových materiálů, které používáme. Nabízíme bezplatnou konzultaci, kde bychom vše probrali a naplánovali vše k Vaší spokojenosti.
  S pozdravem MUDr. Milena Vojtíšková

 • MUDr. Ludvika Záhořová

  MUDr. Ludvika Záhořová

  21. 1. 2011 ·

  72 odpovědí

  Dobry den,
  jste ve veku, ktery je idealni k prirozene "korekci" pocinajicich vrasek nebo ryh;citlive vyplneni nosoretnich ryh "vrati" Vasi tvar o nekolik let zpatky.
  Mate pravdu,zalezi na tom,aby Vase predstavy byly v souladu jednak s moznostmi,ktere aplikace "fileru" nabizi,jednak s estetickym citetim lekare.Vysledkem aplikace vyplne je velmi prirozene zlepseni vzhledu;rozhodne se nemusite obavat,ze by byla nejak omezena Vase mimika.
  Budete-li si prat blizsi vysvetleni,muzete se ke mne objednat na konzultaci-a prinest si s sebou nejake Vase drivejsi fotografie.
  Srdecne vas zdravim
  Ludvika Zahorova,Poliklinika Na Narodni,Praha 1

 • MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

  MUDr. Jana Vybulková Zavadilová

  18. 9. 2010 ·

  139 odpovědí

  Dobrý večer,
  pokud chcete udělat něco pro omlazení obličeje a nemuset zákroky každý nejpozději rok opakovat, kde najdete veškeré informace k těmto zákrokům ideálním preparátem, který doplní obličej vaším vlastním vazivem.

  S pozdravem

  MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
  První certifikované pracoviště v ČR specializované pro práci s Metacrillem

 • Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

  Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

  1. 6. 2009 ·

  224 odpovědí

  nebojte se, budete vypadat o trosicku mladeji a vse ostatni Vam zustane..
  napiste kdykoliv
  office@aspenaestheticclinics.com
  neb prijdte na navstevu a muzete se podivat, jak vypada vysledek a trosicku omlazeni u ostatnich

 • MYCLINIC prague

  MYCLINIC prague

  1. 6. 2009 ·

  69 odpovědí

  Dobrý den, s vyplňovaním vrásek kyselinou hyaluronovou máme velmi dobré zkušenosti, k hrudkování nedochází. Vrásky se po ošetření zjemní, efekt vypadá přirozeně, ke změně mimiky obličeje ani nabobtnání nedojde. S pozdravem MUDr. Lucie Jurtinová, MYCLINIC Prague

 • MUDr. Světla Procházková

  MUDr. Světla Procházková

  1. 6. 2009 ·

  13 odpovědí

  Výplň nosoretních rýh je velmi častá a naprosto bez komplikací , množství , které se obyčejně aplikuje t.j. l ml kys. hyaluronové v žádném případě nezpůsobí nabobtnání obličeje a vypadá velmi přirozeně bez nebezpečí ochrnutí svalstva , které vy v této oblasti způsobila aplikace botoxu , v aplikacích kys. hyaluronové je pouze finanční rozdíl dle jednotlivých pracovišt , máte-li zájem o bližší informaci zatelefonujte nebo se přímo dostavte dnes večer ke konzultaci a případné aplikaci v Praze Drprocházková

 • MUDr. Jiří Vrbický

  MUDr. Jiří Vrbický

  1. 6. 2009 ·

  222 odpovědí

  Vážená paní
  Nejprve si ujasněte,zda u vás více převládají obavy,nebo přání svůj vzhled vylepšit. Dotazováním na internetu nic nevyřešíte.Pak navštivte některého plastického chirurga,který se problematikou zabývá. Na internetu je nabídek dost.
  s pozdravem Dr. Vrbický

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  31. 5. 2009 ·

  2616 odpovědí

  Určitě najdete mnoho pracovišť, která Vám vyplnění vřele doporučí. Vyplnění je více druhů a nikdy Vám operater nemůže dopředu přesně říci, zda to vyjde podle Vašich představ. Výplně fungují, to by se pak neprodávaly a nepoužívaly, ale záleží také hodně na tom, zda Vy jako jedinec tuto změnu bude brát kladně, nebo ne. Zdraví Dr. Tomášek

 • MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

  MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

  31. 5. 2009 ·

  975 odpovědí

  Výplní se provede pouze doplnění nedostatku tkáně pod vráskou. Odstranění mimiky způsobuje aplikace botulotoxinu. To je něco zcela jiného. dr.Paděra

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.