Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Žádná změna po výplni nosoretek

MD94
MD94
4. 5. 2020 · Poslední odpověď: 22. 6. 2020

Dobrý den. Dne 28.4 jsem podstoupila výplň kyseliny hyaluronovou do nosoretních vrásek. Můj největší problém byl, že se mi tvořila vraska na levé straně a pokud jsem měla make up, dělalo to dlouhou rýhu což mi v mem mladém věku vadilo.Byl mi aplikován Juvederm, takže nejdražší výplň na doporučení paní doktorky. 3 dny po zákroku jsem měla místa vyhlazená, oteklá. Teď bohužel se vráska vrátila a já vidím nulový efekt, za tu cenu jsem tedy čekala větší a delší výsledek. Paní doktorka mi sdělila, že vzhledem k tomu, že materiálu nebylo použito moc, nemusím mít žádná omezení, i přesto jsem vše dodržela. Pokud bych byla informována dostatečně o tom, že to můj problém nevyřeší, nevyhodila bych zbytečně tolik peněz.. Poradíte co teď s tím? Děkuji

Přikládám foto před a dnes skoro týden po zákroku.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pardubice . 5. 5. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den.
Sama pracuji sice s jinou výplní (f.Teoxane), napadlo mě, jestli nehodnotíte výsledek moc brzo-píšete skoro týden po zákroku. Sama dobře vím, že nejhezčím stav je za 3 týdny po aplikaci. Výplň si sedne, zahladí se malé nerovnosti a trochu se zvětší objem. Fotodokumentaci je nutné provést ve stejných světelných podmínkách ...
WhatsApp
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 5. 5. 2020
Dobrý den,
vyčkejte až zmizí otok, následně je možné výplň doplnit.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 5. 2020
Dobrý den,
tady by byl nápomocen spíše opačný program, a to mikrojehličkovou RF nebo mikrojehličkováním rozrušit zalomenou vrásku a s odstupem aplikovat výplň do různých vrstev kůže.
Pak by byl efekt mnohem hezčí.
Premium
Kladno . 5. 5. 2020
Dobrý den. Ještě je tam otok, vydržte ještě týden, a pak se může provést mělčí dopich
Dobrý den asi bude potreba množství výplně doplnit. Toto je u nás možné. Jinak popisuji navrh jen dle přiložené foto. Pokud by se vám hodilo možnost aplikace i behem neděle je to možné. Zdraví MUDr Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
4. 5. 2020
Dobrý den. Na základě vašich fotografií mám podezření, že lékař nepoužil dostatečné množství přípravku a příliš měkký výplň Juvedermu.
je důležité pochopit, že „nejdražší“ se nerovná „nejlepší kvalitě“. Například jsem schopen korigovat nasolabiální záhyby 1 ml Hyamira Basicu, který stojí 5 000 Kč a má tyto výsledky déle než 1 rok

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište mi kdykoli
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Kyselina hyaluronová
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2022
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2023
Mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 8. 2022
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 5. 2022
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2021
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 15. 9. 2021
Odstranění podbradku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2022
Lipolýza
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi