Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Karolina_palkova
27. 12. 2023 · Poslední odpověď: 4. 1. 2024

Dobrý den, 8.12. jsem byla poprvé na výplni rtů. Bohužel od slečny, která mi výplň prováděla, jsem nedostala příliš informací ohledně následné péče a jak by rty měly vypadat po zahojení. Slečna se mnou příliš nekomunikuje. Bohužel moje rty jsou stále trochu tvrdé a na horním rtu mám bouličku. Také jsou na některých místech trochu bolavé. Je to po takovém ošetření v pořádku nebo je něco špatně, prosím? Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
výplň aplikovala slečna nebo zdravotnické zařízení? Měla by jste jít určitě na kontrolu. Na vaši otázku nelze odpovědět, nevím co přesně bylo aplikováno a jaké množství.

Body klinika Brno
Premium
Amaryllis Centrum Praha
2 adresy v Praha (kraj) . 2. 1. 2024
Dobrý den, přečetla jsem si Váš dotaz, hned mezi prvními mě zneklidnil označení osoby, která aplikaci výplně prováděla. Opakovaně uvádíte slovo " slečna"... Vy jste nebyla ošetřena ve zdravotnickém zařízení lékařem ? žel v Praze se hromadí situace, kdy klientka byla ošetřena " někde", ne speciálně zaškoleným lékařem a ani neví, jaká konkrétní výplň se jí aplikovala, rsp. řádná plánovaná kontrola se nekoná a ošetřující personál není ani k zastižení... Zajisté bude zapotřebí, aby jste se na příslušné pracoviště objednala ke kontrole. Možností, proč máte i po této delší době ve rtech dyskomfort, až bolest, může být několik. Barvu rtů nepopisujete, tak předpokládám, že jsou rty všude stejně zabarvené - stejně prokrvené. Především je zapotřebí si vyjasnit, co konkrétně bylo aplikováno: kolik ml ? konkrétní výplň, kde byla výplň nakoupena ? intenzita síťování ? Předpokládám, že se ke slečně jistě dovoláte a provede kontrolu a pro ev. řešení problémů bude vstřícná. Dr. Tak.
Premium
4 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj... . 1. 1. 2024
dobrý den kontaktujte slečnu která vám výplň rtů dělala. Z mého pohledu je chyba už jen to že to nedělá lékař, nevíte co za přípravek vám aplikuje atd... ale je lepši se s ní spojit. Hezký večer preji. chorvát
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 8. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Kyselina hyaluronová
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 10. 2022
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2016
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2016
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2023
Kyselina hyaluronová
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi