MENTOR®

Prsní implantáty nejvyšší kvality, certifikace FDA i CE
Výrobce: Mentor Worldwide LLC
Zobrazit telefonní číslo
Zobrazit e-mail
Zobrazit web
malá prsa, asymetrická prsa, pokles prsou

Prsní implantáty MENTOR®

Motto:
Prsní implantáty nejvyšší kvality, certifikace FDA i CE

Mentor

Augmentace anatomickými implantáty Mentor, dr. S. Teitelbaum

Více o nás

Prsní implantáty MENTOR® jsou celosvětově nejžádanějšími prsními implantáty, vybralo si je již více než 6 milionů žen. Z provedeného průzkumu mezi ženami po augmentaci s implantáty MENTOR® navíc vyplývá velká míra spokojenosti - 97 % žen uvedlo spokojenost s volbou implantátu i deset let po augmentaci.

Mentor je respektovanou značkou také u odborné veřejnosti. Implantáty MENTOR® jsou první volbou mezi lékaři zejména pro nízké riziko komplikací a bezpečnost prověřenou dlouhodobými klinickými studiemi.

Implantáty MENTOR® splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu a bezpečnost prsních implantátů a jako jedny z mála disponují prestižní certifikací FDA. Získání certifikátu FDA je podloženo dlouhodobými nezávislými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost a současně efektivitu produktu.

Bezpečnost a efektivitu prsních implantátů MENTOR® zvyšuje kromě jiného patentovaný kohezivní MemoryGel®, kterým jsou implantáty plněny. Gel je navržen tak, aby nevytekl ani v případě porušení obalu implantátu. Správná kohezivita (soudržnost) gelu také zajišťuje, aby implantáty dlouhodobě držely svůj tvar a současně zůstaly přirozeně měkké na pohmat. Není náhoda, že se kohezivita gelu u kulatých a anatomických implantátů MENTOR® liší.

Velmi specifickým rysem, důležitým pro zdárné usazení, je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají jemný povrch SILTEXTM, který umožňuje ideální kontakt povrchu implantátu s okolní tkání a tím snižuje výskyt kapsulární kontraktury či dalších komplikací.

Na prsní implantáty MENTOR® se vztahuje široký záruční program, do kterého jsou klientky zařazeny ihned po implantaci a zcela zdarma.

Medimplant s.r.o.

Výhradní distributor prsních implantátů MENTOR® pro ČR. Dodavatel vysoce kvalitních produktů pro plastickou chirurgii a korektivní dermatologii.

MENTOR®: Příběhy pacientů

Zvětšení prsou a můj splněný sen
Zvětšení prsou

Dobrý den, vždy jsem toužila mít krásne, velké prsa. Jednoho dne jsem si řekla, že je už konečně načase, splnit si sen!!...Tak jsem se rozhodla a držela se cíle. Vybrala jsem si kliniku a od první návštěvy...

číst dál
Modelace prsou s augmentací
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

U pana doktora Velikého jsem podstoupila modelaci prsou s augmentací na začátku prosince. Jsem tři týdny po operaci a uz teď jsem hrozně spokojená. Byla jsem na několika konzultacích u jiných chirurgů...

číst dál

MENTOR®: Fórum

Fakultní nemocnice Hradec
Dobrý den je tu někdo komu dělali zvětšení prsou přímo na Fakultní nemocnici v Hradci... číst dál
Poslední komentář · 3. 11. 2020

Milá Karoll, 👋 našla jsem jednu zkušenost přímo na pana prim. MUDr. Aleše Fibíru Ph.D... číst dál

Kolik ml? 360? Nebo 390?
Ahojky holky 🌸 prosím potřebovala bych poradit🤷‍♀️dneska sem byla na konzultaci a byl... číst dál
Poslední komentář · 30. 10. 2020

MarcelaEstheticon: Děkuji Vám 😊 pan doktor říkal, že prsní žlázy mám dostatek, že vět... číst dál

Konečně budu mít nová prsa
Zdravím všechny! Dostala jsem od rodiny ten nejleší dárek, složili se mi na nová prsa... číst dál
Poslední komentář · 19. 10. 2020

Zdravím Laia, v první řadě Tě vítám mezi námi na našem portálu 🤗 a gratuluji k oprav... číst dál

MENTOR®: Otázky

MENTOR®: Články

Prsní implantáty MENTOR®