MENTOR®

Prsní implantáty nejvyšší kvality, certifikace FDA i CE
Výrobce: Mentor Worldwide LLC
Zobrazit telefonní číslo
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit e-mail
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit web
malá prsa, asymetrická prsa, pokles prsou

Prsní implantáty MENTOR®

Motto:
Prsní implantáty nejvyšší kvality, certifikace FDA i CE

Mentor

Augmentace anatomickými implantáty Mentor, dr. S. Teitelbaum

Více o nás

Prsní implantáty MENTOR® jsou celosvětově nejžádanějšími prsními implantáty, vybralo si je již více než 6 milionů žen. Z provedeného průzkumu mezi ženami po augmentaci s implantáty MENTOR® navíc vyplývá velká míra spokojenosti - 97 % žen uvedlo spokojenost s volbou implantátu i deset let po augmentaci.

Mentor je respektovanou značkou také u odborné veřejnosti. Implantáty MENTOR® jsou první volbou mezi lékaři zejména pro nízké riziko komplikací a bezpečnost prověřenou dlouhodobými klinickými studiemi.

Implantáty MENTOR® splňují nejpřísnější kritéria na kvalitu a bezpečnost prsních implantátů a jako jedny z mála disponují prestižní certifikací FDA. Získání certifikátu FDA je podloženo dlouhodobými nezávislými studiemi, které prokazují zdravotní nezávadnost a současně efektivitu produktu.

Bezpečnost a efektivitu prsních implantátů MENTOR® zvyšuje kromě jiného patentovaný kohezivní MemoryGel®, kterým jsou implantáty plněny. Gel je navržen tak, aby nevytekl ani v případě porušení obalu implantátu. Správná kohezivita (soudržnost) gelu také zajišťuje, aby implantáty dlouhodobě držely svůj tvar a současně zůstaly přirozeně měkké na pohmat. Není náhoda, že se kohezivita gelu u kulatých a anatomických implantátů MENTOR® liší.

Velmi specifickým rysem, důležitým pro zdárné usazení, je i povrchová struktura implantátu. Prsní implantáty MENTOR® mají jemný povrch SILTEXTM, který umožňuje ideální kontakt povrchu implantátu s okolní tkání a tím snižuje výskyt kapsulární kontraktury či dalších komplikací.

Na prsní implantáty MENTOR® se vztahuje široký záruční program, do kterého jsou klientky zařazeny ihned po implantaci a zcela zdarma.

Medimplant s.r.o.

Výhradní distributor prsních implantátů MENTOR® pro ČR. Dodavatel vysoce kvalitních produktů pro plastickou chirurgii a korektivní dermatologii.

MENTOR®: Příběhy pacientů

Augmentace prsou
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Ahoj holky, přidávám mou zkušenost s panem doktorem Slaninkou z Premier...

číst dál

MENTOR®: Diskusní fórum

Augmentace prsou Brno
Dobrý den,byl jste někdo na augmentaci u docenta Dražana v Brně?Jak jste prosím spoko... číst dál
Poslední komentář · 7. 10. 2021

Dobrý den Tutus, vítejte v naší komunitě. V odkazech níže naleznete příběhy žen, kt... číst dál

MENTOR®: Dotazy

MENTOR®: Články

Prsní implantáty MENTOR®