Tipy na léto: laserem proti pocení & omlazení hydratačním šokem

Rádi byste prožili léto bez nadměrného pocení a unavené pleti ze sluníčka? Laser SlimLipo vás zbaví hyperhydrózy a Skinbooster dodá pleti dostatek výživy a hydratace. Včasná prevence zaručí mladistvější vzhled.

Fotolia 159751055 Subscription Monthly M

Nejen, že se pomocí deodorantů a vysušujících ubrousků snažíme v horkém počasí zbavit nepříjemného pocení, ale vlivem koupání a opalování na přímém sluníčku trpí naše pleť nedostatkem hydratace.

Ať už chcete zabránit předčasnému stárnutí pokožky, nebo si přejete užít dovolenou bez zbytečných obav z nadměrného pocení, přinášíme několik letních tipů, které vás starostí v horkém počasí mohou ušetřit.

Laserem proti pocení

Laserový přístroj SlimLipo, využívaný při liposukcích lze použít i při léčbě hyperhydrózy, čili nadměrného pocení. Přístroj pracuje se dvěma vlnovými délkami polarizovaného světla, které jsou přednostně vychytávány různými typy tkání.

A protože je možné přístroje samostatně nastavit a ovládat, lze SlimLipo využít i při omezení pocení. Zákrokem neomezujeme pocení těla, které slouží k regulaci tělesné teploty, ale omezíme pocení v podpaží, které je společensky nepříjemné.

Více informací na webu Perfect Clinic >>

Skinbooster - omlazení hydratačním šokem

I když se během léta chráníme a mažeme správnými krémy, je naše pleť namáhána a vysušována díky opalování, koupání či klimatizaci více, než kdy jindy. Je důležité jí tedy věnovat větší péči.

Důležitá je potřebná hydratace jak v podobě dostatečného pitného režimu, tak použitím kvalitních hydratačních krémů.

Vyzkoušet můžete také miniinvazivní metody hydratace kůže jako je Skinbooster, což je účinná a hluboká hydratace pleti kyselinou hyaluronovu zevnitř, pomocí jemných vpichů. Ideální je právě na letní období, kdy potřebujeme dodat našemu tělu pořádnou hydratační terapii, ale funguje velmi dobře i jako anti aging technika.

Více informací o metodě omlazení na webu Perfect Clinic >

Publikováno: 17.7.2017

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní