Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vítězka 65. edice: Simona

Vítězka 65. edice: Simona
Marcela Pinkasová

Po studiu cizích jazyků jsem začala překládat pro módní portál. Nyní píšu o novinkách ze světa estetické medicíny a plastické chirurgie, kde překládám zajímavé články o kráse a zdraví.

Vytvořeno: 15. 1. 2024 · Aktualizováno: 15. 1. 2024
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Naší šťastnou výherkyní prosincového slosování se stala Simona, která podstoupila aplikaci botoxu do čela a mezi obočí. V dnešním rozhovoru nám přiblíží více o svých zkušenostech, od hledání specialisty až po konečný výsledek.

Jaký zákrok jste podstoupila a co byste vzkázala lidem, kteří mají pochybnosti, zda tento zákrok podstoupit, nebo ne?

Podstoupila jsem zákrok botulotoxin na čelo a mezi obočím, kvůli hlubokým vráskám, které mě již delší dobu znepokojovaly. Pokud se trápíte s vráskami na čele a mračivce :-) , určitě bych zákrok všem doporučila.

Jak probíhalo Vaše ošetření?

Samotné ošetření trvá opravdu chvilinku a vpichy jsou skoro bezbolestné. Určitě se není čeho obávat a konečný výsledek stojí za to. Navíc se mnou byl lékař celou dobu v kontaktu a průběžně mi vysvětloval celý proces.

Bylo pro Vás obtížné najít svého lékaře?

Náhodou jsem na internetu našla stránky Estheticonu a našla jsem tam kliniku a pana doktora, která se nachází v místě mého bydliště. Po přečtení skutečných příběhů jsem se rozhodla, že to zkusím taky a rozhodně toho nelituji.

Mohlo by vás zajímat: Každá vráska není stejná. Pečujte o ně podle jejich typu

Měla jste nějaké obavy nebo strach?

Strach jako takový jsem neměla a popravdě ani žádné obavy. Pouze jsem cítila jemnou nervozitu před vstupem do ordinace, ale takové pocity má asi každý.

Kde jste našla informace o zákroku a lékaři?

Jak jsem již uvedla výše, kliniku pana doktora jsem našla na portálu Estheticon a v rozhodnutí, zda zákrok u pana doktora podstoupím mi pomohli příběhy uživatelů, kteří již mají ošetření botoxem za sebou.

Jak jste se cítila, když jste se dozvěděla, že jste vyhrála? Přemýšlela jste o tom, jak s cenou naložíte?

Když mi zazvonil telefon, a tam se ozvalo, že jsem vyhrála, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Vyhrála jsem poprvé v životě a udělali jste mi ohromnou radost. Výhru samozřejmě opět vložím do vylepšení svého vzhledu a objednám se opět na botox ke stejnému panu doktorovi, protože jsem byla s výsledkem velmi spokojena.

Další edice naší soutěže již běží. Jejím příštím vítězem se můžete stát právě Vy! Na nic nečekejte, přejděte na tento odkaz a vyplňte všechny potřebné informace. Abyste se mohli zúčastnit soutěže, musíte během posledních 24 měsíců podstoupit zákrok na klinice nebo u lékaře, který je inzerován na stránkách estheticon.cz.

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Reklama

Také by vás mohlo zajímat...