Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 5. 2022

Augmentace s modelací u MUDr. Bayera

Stojí to za to

O lékaři

2 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
Jsem tři týdny od augmentace s modelací a práce MUDr. Bayera vypadá skvěle už teď. Operace byla rychlá, pan doktor mi dal dreny a taky díky nim se vše krásně rychle hojí. Od začátku měl skvělý přístup, už když mi na konzultaci rychle a věcně vysvětlil, co a proč by pro mne bylo nejlepší. A měl pravdu.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před zákrokem jsem obešla několik klinik a doktorů a nejvíc se mi líbil přístup a argumenty MUDr. Bayera ve Formé clinic. Rozhodně nešlo o nejlevnější nabídku, ale poskytnutá péče byla perfektní. Od zajištění všech předoperačních vyšetření, rychlého termínu operace přes péči na klinice po balíček s léky, návody a čokoládou na cestu domů. Na klinice jsem byla dvě noci, všichni moc milí, prostředí moderní, čisté. Po operaci mi pan doktor Bayer dal dreny, takže se prsa krásně hojí. Práce pana doktora vypadá skvěle už teď - tři týdny od operace.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

40 let, augmentace 275 ml

V sobotu jsem podstoupila augmentaci prsou 275 ml zn. Mentor a cítím se překvapivě dobře. Moc bych chtěla poděkovat sestrickam, které se skvěle staraly o pooperační péči a především panu Mudr. Stehlikovi, který ma zlaté ruce a je opravdu odbornik...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.