Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7. 7. 2022

Operace horních víček a plastika na čele

Stojí to za to
132685
132684

O lékaři

Hodnocení:
O operaci víček jsem roky občas zauvažovala, z obavy ze zákroku ale dále neřešila. Koncem ledna jsem musela prodělat plastiku v obličeji ze zdravotních důvodů, kterou provedl MUDr. M. Ouzký. Precizní chirurgická práce, propacientský přístup (lékař zvolil metodu pro něj náročnější, ale komfortní pro kvalitu mého života), následný zájem o pooperační stav a vývoj vedly k rozhodnutí u MUDr. Ouzkého absolvovat i operaci víček. Příjemné prostředí, vstřícný a ochotný personál mně zbavily nervozity před výkonem, ten proběhl hladce, v dalších dnech opět zájem o můj stav ze strany lékaře. Prakticky hned krásný estetický efekt a nečekaně velký funkční efekt mi dělají radost každý den. Během 2 jarních měsíců zde absolvovali výkon ještě 3 lidé z mého okolí, všichni po dřívějším váhání nyní rychlé rozhodnutí a velká spokojenost s tímto pracovištěm a precizní chirurgickou prací MUDr.Ouzkého, vždy provázenou zájmem o pacienta a partnerským přístupem. S plnou důvěrou všem co váhají doporučuji!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

O operaci horních víček jsem roky občas zauvažovala, měla jsem ale obavy ze zákroku, tak jsem to dále neřešila. Po nutném zdravotním výkonu u MUDr. Ouzkého, který od první chvíle získal mou důvěru, jsem se rozhodla plastiku horních víček absolvovat. Nyní, 3 měsíce po, se každý den raduji nejen z estetického efektu, který je přirozený (žádné nepřirozeně kulaté oči), ale i výrazného efektu funkčního. Žádná únava očí večer, tíha víček ráno, zlepšené vidění cením hlavně při řízení za tmy, dokonce vymizely migrény, dříve jsem měla cca á 3 týdny a vyžadovalo to určitá omezení v životosprávě. K MUDr. Ouzkému mně zavedla nutnost zákroku v oblasti čela a vlasové části hlavy z důvodu odstranění nádoru. Pan doktor provedl plastiku ambulantně v místním znecitlivění a přesto, že 3/4 operačního pole bylo ve vlasové části, zákrok provedl bez stříhání či holení dlouhých vlasů. Jistě pro operatéra náročnější, naprostý komfort pro mně v následné době. MUDr. Ouzký se aktivně zajímal o pooperační vývoj a podával aktuální instrukce k pooperační péči. Precizní chirurgická práce, důvěra v lékaře následný zájem a celkový přístup vedl k rozhodnutí absolvovat u něj i operaci horních víček. Opět stejný průběh, a proto jsem pana doktora doporučila známým, z nichž už 3 operaci horních víček absolvovali. Zkušenost s těmito 5 zákroky ukazuje na kontinuálně precizní chirurgickou práci, kterou vždy provází následný zájem o pacienta, partnerský a vstřícný přístup. To jsou důvody, proč s plnou důvěrou MUDr. Ouzkého budu doporučovat nadále. Nikdo z nás není z Prahy, kde pan doktor působí, všem se dojíždění vyplatilo! Za vše velice děkuji.J.H.

Přikládám foto před a dva týdny po operaci víček (měsíc a necelé 3 měsíce po plastice na čele )

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Viditelná změna po operaci víček

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Kaslovy a celému kolektivu za laskavý a profesionální přístup. Pan doktor mi před zákrokem vše vysvětlil co se bude dělat během operace. S výsledkem zákroku jsem velice spokojená a už nyní je vidět změna. Ještě...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.