Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 7. 2022 · Aktualizováno: 12. 8. 2022

Robotická transplantace vlasů Praha

Stojí to za to

O lékaři

5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj...
Hodnocení:
Skvělý a profesionální přistup veškerého zdravotnického personálu, hlavní lékařky i paní majitelky. Nabídka Clinical Hair byla jediná, která nepracovala se zavádějícími pojmy a rozsah zákroku byl díky robotické asistenci zcela verifikovatelný. Robot odebral vlasové štěpy tak precizně, že ani jeden nepoškodil! To je při ruční práci téměř nemyslitelné. Otvory pro zasazení štěpů robot vytvářel s respektem ke směru růstu mých vlasů a díky technologii předešel při vytváření otvorů pravidelnosti rozestupu s dojmem přirozené náhodnosti. To jsem kvitoval, protože jsem měl možnost vidět několik výsledků z jiných klinik, kdy nové vlasy připomínaly svojí pravidelnosti rozestupu hlavu umělé panenky. Nové vlasy již začínají růst, vše však bude trvat ještě mnoho měsíců. Každopádně již nyní si toho přátelé všímají a chválí mi výsledek. V Clinical Hair po celou dobu zákroku vládla neuvěřitelné přátelská a profesionální atmosféra plná pohody a úsměvů. Minimálně v ČR něco jako zázrak :-)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Od mojí transplantace vlasů uplynuly cca 3 měsíce a jsem velmi spokojen. Skvělý a profesionální přistup veškerého zdravotnického personálu, hlavní lékařky i paní majitelky. Během jednoho dne mi díky robotovi byli schopni provést transplantaci v takovém rozsahu, který mi na jiných klinikách byl nabízen jako dvoudenní a tak byl i oceněn. Nabídka Clinical Hair byla jediná, která nepracovala se zavádějícími pojmy a rozsah zákroku byl díky robotické asistenci zcela verifikovatelný. Byl jsem nadšený, že před začátkem zákroku mi robot naskenoval hlavu včetně aktuální situace s vlasy a na základě svých algoritmů určil, že pro úspěšný vzhled bude třeba s ohledem na moji velikost hlavy odebrat o 500 štěpů více, než bylo plánováno před ostříháním. Algoritmus a kamera jsou přeci jen lepší než odhad, který se vytváří při tvorbě cenové nabídky. Robot odebral vlasové štěpy tak precizně, že ani jeden nepoškodil! To je při ruční práci téměř nemyslitelné. Otvory pro zasazení štěpů robot vytvářel s respektem ke směru růstu mých vlasů a díky technologii předešel při vytváření otvorů pravidelnosti rozestupu s dojmem přirozené náhodnosti. To jsem kvitoval, protože jsem měl možnost vidět několik výsledků z jiných klinik, kdy nové vlasy připomínaly svojí pravidelnosti rozestupu hlavu umělé panenky. Nové vlasy již začínají růst, vše však bude trvat ještě mnoho měsíců. Každopádně již nyní si toho přátelé všímají a chválí mi výsledek. Hledal jsem řešení, které nezanechá na hlavě jizvy v dárcovské zóně a zároveň vytvoří přirozený vzhled v místě zasazení vlasů. A také jsem hledal profesionály, kteří se transplantací vlasů zabývají dlouhodobě a profesionálně s tím, že za sebou mají velké množství pozitivních výsledků. Kupodivu tyto pro mě logické požadavky téměř žádná jiná klinika nesplňovala. Při bližším zkoumáni ve dvou českých klinikách jsem zjistil, že v ČR je transplantace vlasů pro lékaře jen jakýmsi přivýdělkem k mateřské dovolené nebo zákrok provádí gynekolog proškolený od výrobce nějakého přístroje (toto jsou skutečně faktické informace získané z klinik při podrobnějších konzultacích. ) A nebo se vystrašili s ohledem na můj zrychlený metabolismus a rychlé odbourávání anestezie. Na to mi bylo většinou řečeno, že nemají zkušenosti a jejich vybavení není na tyto případy zařízeno. V Clinical Hair si s tímto vším bez problémů poradili a po celou dobu zákroku vládla neuvěřitelné přátelská a profesionální atmosféra plná pohody a úsměvů. Minimálně v ČR něco jako zázrak :-)

3

Komentáře (3)

Dobry den, dekuji za reakci. Dovolím si byt nadseny jiz drive nez za 6-12 mesicu :-)
O skutečnosti, ze se jedna o dlouhodobý proces, se zmiňuji a komentuji zatím průběžný výsledek.
Rad se podělím i později.
Nějak mi uniká účel vašeho komentáře. Hezký den…
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.