Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Zvětšení prsou - Prim. MUDr. Petr Pachman

Pacient: Barbora123

Brno

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Barbora123. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

28. 3. 2023 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Už od puberty jsem přemýšlela o zvětšení prsou, ale neměla jsem odvahu. Ale po narození dítěte, kdy prsa byla snad ještě menší a nebyla pevná, jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Dlouho jsem se rozmýšlela, ke komu a kam půjdu a nakonec jsem vybrala pana primáře Pachmana. A nemohla jsem vybrat lépe. Po operaci prsa opravdu bolela, pan doktor mě varoval, ale nečekala jsem, že až tak. Ale bolest po pár dnech přešla a já se radovala z hezkých vysněných prsou a na bolest, co byla, jsem si už vůbec nevzpomněla. Nyní je to pár měsíců po operaci a můžu říct, že to bylo nejlepší rozhodnutí a kdyby bylo potřeba, klidně bych do toho šla znova!! A opět k panu Pachmanovi. Jsem nadšená a už se těším (snad poprvé) na plavkovou sezónu. 😊

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Operace i hojení víček bez komplikací
Vynikající empatický přístup pana doktora Trupara, krerý si našel dostatek času a pozorné přítomnosti, jaký jsem u lékaře ještě nezažila. Operace i hojení proběhlo bez komplikací. Dnes se všichni diví, jak jsem úžasně omládla ??.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.