MUDr. prim. Jaroslav Strejček CSc.

MUDr. prim. Jaroslav Strejček CSc.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
V úvalu 84, Praha, Praha (kraj)
MUDr. prim. Jaroslav Strejček CSc.
MUDr. prim. Jaroslav Strejček CSc.
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. prim. Jaroslav Strejček CSc. v současnosti působí v Centru dermatologické angiologie, jehož je zároveň zakladatelem. Tento lékař vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Studium dokončil již v roce 1976.

V roce 1979 získal MUDr. Jaroslav Strejček, CSc. první atestaci z dermatologie, v roce 1983 pak složil atestaci II. stupně z daného oboru.

Zároveň je však třeba zmínit, že je MUDr. Jaroslav Strejček, CSc. členem několika odborných společností – a to jak českých, tak zahraničních. Jako příklad můžeme uvést Českou dermatovenerologickou společnost, Českou angiologickou společnost, Flebologickou společnost Benelux, International Society of Dermatology či Českou dermatovenerologickou společnost České lékařské společnosti JEP. Je také členem redakčních rad a zastává post šéfredaktora hned 2 odborných časopisů.

Může se také pochlubit bohatými zkušenostmi s pedagogickou činností. Působí například jako externí pedagog na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, je také lektorem katedry angiologie IPVZ.

Zároveň také zastává několik prestižních funkcí. Je například prezidentem České flebologické společnosti České lékařské společnosti JEP či prezidentem České akademie dermatovenerologie.

Tento lékař pak v roce 1992 založil Centrum dermatologické angiologie. To najdeme v současné době v Praze a v Říčanech.

Již od 80. let se tento lékař specializuje na dermatologickou angiologii a flebologii. V oblasti vědecké činnosti se zaměřoval například na kompresivní léčbu bércových vředů či skleroterapii.

Centrum dermatologické angiologie je nestátním zdravotnickým zařízením, které se zaměřuje na komplexní léčbu křečových žil. Toto zařízení má uzavřeny smlouvy se všemi tuzemskými zdravotními pojišťovnami, zároveň se může pochlubit minimálními čekacími dobami. Samozřejmostí je zde špičkové přístrojové vybavení, centrum také využívá moderní metody léčby. V současnosti má toto zařízení 2 pobočky – ty najdeme v Říčanech u Prahy a v Praze (konkrétně pak v městské části Praha 5).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Estetická medicína

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Sklerotizace

Naprostá spokojenost, vlídné, klidné jednání, moudré vysvětlení všech souvislostí. Bezvadné ošetření. Doporučuji všem. Těším se na příští návštěvu. Velice, velice děkuji a srdečně zdravím. Ivana

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.