MUDr. Edita Hrušková Šťastná

MUDr. Edita Hrušková Šťastná

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Londýnská 39, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Edita Hrušková Šťastná
MUDr. Edita Hrušková Šťastná
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Edita Hrušková (Šťastná) je dermatoložka, která v současnosti působí na Klinice plastické chirurgie a laserové medicíny Asklepion.

Vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (obor všeobecné lékařství). Vlastní hned několik atestací a specializovaných způsobilostí. Jedná se konkrétně o atestaci v oboru dermatovenerologie I. i II. stupně, Specializovanou způsobilost lékaře v oboru dermatovenerologie a Licenci pro výkon samostatné praxe, pro výkon odborného zástupce, pro poskytování poradenských služeb pro obor dermatovenerologie.

Zároveň musíme zmínit, že je členkou několika odborných lékařských společností – České dermatovenerologické společnosti J. E. Purkyně, Společnosti estetické a laserové medicíny a České lékařské komory. Paní doktorka je absolventkou mnoha praktických kurzů, což dokládají mnohé certifikáty. Mezi ně patří například Certifikát pro aplikaci krevní plazmy a kombinovaných technik, Certifikát zaškolení techniky injekční lipolýzy, Certifikát pro aplikaci výplňových materiálů či Certifikát pro fotodynamickou terapii. Absolvovala také kurzy dermatoskopie a dermatochirurgie.

Asklepion nabízí širokou škálu zákroků z oblasti dermatologie. Na oddělení korektivní dermatologie najdete nejmodernější technologické vybavení, včetně výkonových laserů. Pomocí nich je možné odstranit strie, výrůstky, stařecké skvrny či jiné pigmentace nebo tetování. Naši lékaři jsou špičkami ve svém oboru. Můžete si být tedy jisti, že vám vždy doporučí optimální péči o vaši pleť.

Odstranění strií

Strie jsou velkým strašákem zejména žen, ale nevyhýbají se ani mužům. Jedná se o drobné pajizévky v kůži, které vznikají popraskáním jejích vláken. Mohou mít podobu modrých, růžových či například stříbrných trhlinek. Nejčastěji vznikají při náhlých změnách hmotnosti – během těhotenství a po porodu, při výkyvech váhy nebo např. při prudkém nárůstu svalové hmoty u mužů, apod.

Díky nejmodernějším laserům lze zlepšit vzhled strií i o více než 50 %. Dokážeme si navíc poradit i s červenými či bílými striemi. Zákrok je poměrně rychlý a téměř bezbolestný. Navíc se jedná o ambulantní proceduru. Ošetřit lze tímto způsobem různé části těla (břicho, boky, stehna a podobně).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Paní doktorka byla výborná! Sympatická, milá, lidská, podrobně vše vysvětlila.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (2)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.