MUDr. Radmila  Divišová

MUDr. Radmila Divišová

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 103, Mělník, Středočeský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Radmila  Divišová
MUDr. Radmila Divišová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Radmila Divišová absolvovala v roce 1991 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Záhy po promocích nastoupila jako sekundární lékařka na dermatovenerologické oddělení do Nemocnice Kralupy nad Vltavou, kde zůstala do roku 1995. Mezitím, v roce 1994, úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně z oboru dermatovenerologie. Od roku 1995 až do roku 2012 působila jako lékařka - specialistka na Dermavonerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. V roce 2001 získala také astestaci II. stupně ze stejného oboru - dermatovenerologie. Od roku 2007 začala pracovat v ambulanci, kde se věnovala dětské dermatologii. O dva roky později, v roce 2009, zdárně složila i specializační atestaci z oboru dětské dermatologie.

Lékařka během své praxe působila jako lektorka na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se věnovala praktické výuce budoucích lékařů. Rovněž se podílela na řadě studiích, které se zabývaly léčbou růžovky, lupénky, atopického ekzému nebo na nemocí potních žláz. Mezi lety 2009 a 2012 spolupracovala na výzkumu, jež byl zaměřen na kmenové buňky.

MUDr. Radmila Divišová pracuje od roku 2012 jako lékařka - specialistka v ambulanci v Mělníku, kde se soustředí na všeobecnou a dětskou dermatovenerologii.

Lékařka se ve své praxi specializuje zejména na oblast dětské dermatovenerologie, dermatochirurchie a všeobecné dermatologie.

Má za sebou více než 20 let praxe v oboru.

Kožní centrum - Všeobecná a dětská dermatovenerologická ambulance MUDr. Radmily Divišové sídlí v Mělníku na ulici Pražská.

Centrum nabízí komplexní služby z oblasti:
  • diagnostiky kožních onemocnění
  • léčby kožních onemocnění
  • estetické dermatologie - redukce vrásek, aplikace výplňových materiálů, rovněž botulotoxinu, léčba aknózní pleti (čištění pomocí ultrazvuku), odstranění pocení aj.
  • dermatochirurgie - odstraňování kožních výrůstků, také zhoubných a nezhoubných útvarů na kůži, bradavic, znamének
  • vyšetření kůže a její pigmentace - pomocí dermatoskopu (vyšetření bradavic, mateřských znamének, pih, kožních výrůstků)

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.