MUDr. Radmila  Divišová

MUDr. Radmila Divišová

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 103, Mělník, Středočeský kraj
MUDr. Radmila  Divišová
MUDr. Radmila Divišová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Radmila Divišová absolvovala v roce 1991 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Záhy po promocích nastoupila jako sekundární lékařka na dermatovenerologické oddělení do Nemocnice Kralupy nad Vltavou, kde zůstala do roku 1995. Mezitím, v roce 1994, úspěšně složila atestační zkoušku I. stupně z oboru dermatovenerologie. Od roku 1995 až do roku 2012 působila jako lékařka - specialistka na Dermavonerologické klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. V roce 2001 získala také astestaci II. stupně ze stejného oboru - dermatovenerologie. Od roku 2007 začala pracovat v ambulanci, kde se věnovala dětské dermatologii. O dva roky později, v roce 2009, zdárně složila i specializační atestaci z oboru dětské dermatologie.

Lékařka během své praxe působila jako lektorka na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se věnovala praktické výuce budoucích lékařů. Rovněž se podílela na řadě studiích, které se zabývaly léčbou růžovky, lupénky, atopického ekzému nebo na nemocí potních žláz. Mezi lety 2009 a 2012 spolupracovala na výzkumu, jež byl zaměřen na kmenové buňky.

MUDr. Radmila Divišová pracuje od roku 2012 jako lékařka - specialistka v ambulanci v Mělníku, kde se soustředí na všeobecnou a dětskou dermatovenerologii.

Lékařka se ve své praxi specializuje zejména na oblast dětské dermatovenerologie, dermatochirurchie a všeobecné dermatologie.

Má za sebou více než 20 let praxe v oboru.

Kožní centrum - Všeobecná a dětská dermatovenerologická ambulance MUDr. Radmily Divišové sídlí v Mělníku na ulici Pražská.

Centrum nabízí komplexní služby z oblasti:
  • diagnostiky kožních onemocnění
  • léčby kožních onemocnění
  • estetické dermatologie - redukce vrásek, aplikace výplňových materiálů, rovněž botulotoxinu, léčba aknózní pleti (čištění pomocí ultrazvuku), odstranění pocení aj.
  • dermatochirurgie - odstraňování kožních výrůstků, také zhoubných a nezhoubných útvarů na kůži, bradavic, znamének
  • vyšetření kůže a její pigmentace - pomocí dermatoskopu (vyšetření bradavic, mateřských znamének, pih, kožních výrůstků)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.