MUDr. Jana Marčeková

MUDr. Jana Marčeková

Žádné recenze
Ohodnotit
Laurinova 1049, Mladá Boleslav, Středočeský kraj
MUDr. Jana Marčeková
MUDr. Jana Marčeková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jana Marčeková se specializuje na oblast dermatovenerologie. Vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studium úspěšně zakončila již v roce 1995. Jedná se tedy o zkušenou lékařku, která se v současnosti věnuje oboru dermatovenerologie a provozuje vlastní lékařskou praxi v Mladé Boleslavi. Získala atestaci v oboru dermatovenerologie, zároveň také vlastní Diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2009 se specializuje na diagnostiku kožních nádorů a vyšetřování pigmentových útvarů. Její ordinace DERMA MB byla zařazena do seznamu specializovaných ambulancí pro léčbu psoriázy (neboli lupénky), a to již v roce 2016. Ordinace MUDr. Jany Marčekové má podepsanou smlouvu hned s několika tuzemskými zdravotními pojišťovnami – celkově se jedná o 5 pojišťoven. Lékařka získala též množství certifikátů v oblasti nejen dermatologie, ale i estetické a korektivní dermatologie. Je pravidelnou účastnicí kongresů věnujících se léčbě lupénky a jiných lékařských konferencí. Je členkou České dermatovenerologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Jana Marčeková ve své dermatologické ambulanci DERMA MB nabízí celou řadu ošetření. Mezi ně patří například screeningové vyšetření melanomu či dermatoskopické vyšetření pigmentových lézí. Je zde možná aplikace chemického peelingu (Neostrata Pro System Peels a Retinol Peel), ošetření seborhoických verruk, fibromků keratomů a pigmentací. MUDr. Jana Marčeková se též věnuje korekci jizev.

Naše ordinace

Ordinace DERMA MB se nachází v ulici Nerudova v Mladé Boleslavi. Do zařízení se snadno dopravíte za pomoci veřejné dopravy, nedaleko budovy se nachází zastávka autobusu Metoděje Vlacha. Ordinace bohužel nedisponuje bezbariérovým přístupem. Kontakt s ordinací i objednání je možné na telefonním čísle či jednoduše před emailovou adresu uvedenou na jejích webových stránkách. Ordinace má pro své pacienty otevřeno každý všední den v hodiny specifikované na stránkách zařízení.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.