Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jana Marčeková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jana Marčeková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jana Marčeková

Uvítání

MUDr. Jana Marčeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, studium úspěšně zakončila již v roce 1995. Jedná se tedy o zkušenou lékařku, která se v současnosti věnuje oboru dermatovenerologie a provozuje vlastní lékařskou praxi v Mladé Boleslavi.

Získala atestaci v oboru dermatovenerologie, zároveň také vlastní Diplom celoživotního vzdělávání. Ordinace také byla zařazena do seznamu specializovaných ambulancí pro léčbu psoriázy (neboli lupénky), a to již v roce 2016.

Naše ordinace

Zařízení DERMA MB má podepsanou smlouvu hned s několika tuzemskými zdravotními pojišťovnami – celkově se jedná o 5 pojišťoven.

Tato dermatologická ambulance nabízí celou řadu ošetření. Mezi ně patří například screeningové vyšetření melanomu či dermatoskopické vyšetření pigmentových lézí.

Do zařízení se snadno dopravíte i za pomoci veřejné dopravy. Nedaleko budovy se nachází zastávka autobusu Metoděje Vlacha.

Ordinace bohužel nedisponuje bezbariérovým přístupem.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba akné
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Laurinova 1049
Mladá Boleslav
Česká republika

Jste Jana Marčeková? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com