Prsa vypadají přirozeně

Lenča

L.Tychtlová 12.12. 2013-Augmentace Velice spokojená!!! Operoval mě MuDr.J.Němeček-jeho přístup,chování a výsledek operace předčilo mé očekávání!Je to precizní estét-prsa vypadají přirozeně.Dále můj obdiv patří sestrám p.Silvě a p.Petře,jejich starostlivost a péče,osobitý a lidský přístup mě ohromil!! Tuto kliniku rodiného typu jak s přístupem,péčí,lidskostí,čistotou,a týmem profesionálů mohu s čistým svědomím doporučit všem!!!

Jsem po zvětšení prsou už 4 měsíce.Je to…

Lenča

Jsem po zvětšení prsou už 4 měsíce.Je to perfektní,mohu dělat úplně vše dokonce spát na boku i břiše! Prsa vypadají nádherně jak v podprsence tak bez..Je pravda,že občas v prsou cítím takové brnění ale nebolestivé a je to tím,že se prsní žláza usazuje a dělá si své místo( Implantáty mám vložené pod svalem).A co je hodně zvláštní tak před operací jsem při každé menstruaci měla velké bolesti v prsou cca 3 dny a teď mám klid. Všem ženám tuto úpravu doporučuji a těším se na léto až se budu opalovat nahoře bez to jsem dřív nemohla. Fotky mám u p.doktora a v září dodám všechny dodatečně,před operací i po operaci.Peněz nelituji-tohle byla moje nejlepší investice,kterou jsem v životě udělala! A co je důležité na pohmat není nic tvrdého cítit a přitom jsou pevná,jizvy už nejsou skoro vidět a kdo neví že je mám zvětšený nepozná nic.Tak ženy jděte do toho nebudete litovat fakt to stojí zato!! Lenča

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Petruna

Dobrý den, mohu se zeptat jak jste na tom s prrsy tedla po 5 letech? Taky zvažuji kliniku Gisant . Děkuji :)

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Absolutně profesionální přístup všech

Spokojený/á     

Absolutně profesionální přístup sester, personálu, krásné prostředí a vynikající práce pana doktora J. Němečka! Mohu každému jen doporučit. Jsem maximálně spokojená.

Doktor ve Vašem okolí