Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 10. 2018 · Aktualizováno: 10. 12. 2018

Reoperace vysněných prsou u MUDr. Šatánkové

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Reoperace vysněných prsou u MUDr. Šatánkové
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Paní doktorku jsem vyhledala kvůli nespokojenosti z výsledku první augmentace. Implantáty jsem měla vložené z části pod sval a z části pod žlázu, prsa byla daleko od sebe a opticky mi to rozšiřovalo hrudník, v triku s výstřihem chyběl vysněný dekokolt a velikost také nebyla přesně taková, jakou jsem chtěla. Po dvou porodech a kojení, jsem hodně zhubnula a při první augmentaci, mi bylo řečeno, že větší velikost implantátů dostat nemůžu. Na konzultaci jsem paní doktorce řekla, co bych chtěla a ta mi doporučila velikost od-do.. s tím, že by implantáty vložila pod žlázu, aby byla prsa víc u sebe a vyniknul vysněný dekolt. Paní doktorka byla milá, profesionální a je vidět, že svou práci dělá ráda a perfektně. Termín operace byl stanovený, hned 3 dny po konzultaci, kvůli nemoci klientky, která v ten den měla jít na zákrok. Operace proběhla bez problémů a s výsledkem jsem naprosto spokojená.

12

Komentářů (12)

Po a před
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Podstoupila jsem operace po zvětšení prsou
Podstoupila jsem operace po zvětšení prsou v klinice Laderma a mužů jen doporučit. MUDr .Zuzana Černá je výborný specialista a úžasný člověk .Personal kliniky je výborný.A hlavně výsledek je nádherný!Dekuji a doporučuji všem!
Půl roku po augmentaci prsou - děkuji
Dobrý den, před půl rokem jsem podstoupila (bezbolestnou) modelaci + augmentaci prsou u pana MUDr. Kuriala. Panu doktorovi moc děkuji a sestřičkám za skvělou péči na pěkné, moderní klinice RRC Hluboká nad Vltavou. Všem doporučuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.