Zatím nevidím žádný výsledek

Zatím nevidím žádný výsledek

Jsem dva týdny po liposukci břicha a boků a zatím bez výsledku

Zobrazit příspěvky11 Skrýt příspěvky11

Ahoj,

ozvala jsi se operatérovi, který ti zákrok provedl? Za jak dlouho by měl měl být výsledek viditelný? Kolik tuku ti odebral a jakou metodu jsi zvolila?

M.

Dobrý den.Domnívám se,že 2 týdny jsou málo.Jsem po liposukci břicha a mužu říct,že výsledky se dostavili nejdříve za 6 týdnů.Také jsem měla pocit,že žádné výsledky se nedostavují.Později jsem poznala změnu na oblečení.Mohla jsem nosit přiléhavá trička.Budte trpělivá.Jde to hrozně pomalu.Já jsem po liposukci už 2 a půl měsíce.Četla jsem,že to může trvat 4 až 6 měsícu.Takže opravdu musíme být trpělivý.

Ahoj, u liposukce ale výsledek dobíhá mnohem později. Podívej tady - prý 2-3 měsíce http://www.plasticka-chirurgie.info/pacienti/414288/pred-2-mesici-jsem-byla-na-konzultaci-a-ted-uz-mam-boky-bez-tuku-i162952

Moc mě zajímá, jak to dopadlo - dej vědět, Míša.

Reakce na Miš_

Myslím si,že by to mělo být vidět hned po zákroku.

Reakce na viol

Ahoj, máš s tím vlastní zkušenost? Díky

Dobrý den,
nechci Vám brát iluze, ale já jsem podstoupila plastiku břicha s výsledkem takovým, že jsem se až lekla, jak ho mám po sundání stahovacího prádla ploché. Následně, po liposukci boků, byl výsledek viditelný hned.
Pevné nervy přeje
Mia

Reakce na Jana

Tak by to mělo podle mě být

Reakce na viol

To samozřejmě ano - ale nezaměňujme2 věci - liposukce a plastika břicha (abdominoplastika). Po operaci je vidět výsledek hned (po zhojení jizev), ale lipoška dojíždí - tělo vyplavuje zbytky, vstřebává se to. Byla jsi na tom Viol, možná to máš z první ruky?
Míša.

Reakce na Jana

Dobrý den.Planuji liposukci mohla by jste mě doporučit kde a u koho jste byla na zákroku?děkuji za odpověď

Reakce na Jana

Jani, to je super - kde a kdy jsi byla? Moje sestra jde v pátek na konzultaci k paní doktorce Šilhánkové - hrozně se těší/bojí. Hrozně bych jí přála podobný výysledek, měla jsi bříško vytahané po dětech?

Reakce na Jana

A kde jste podstoupila plastiku břicha?

Další podobná doporučení

Doktor ve Vašem okolí