Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 6. 2016 · Aktualizováno: 15. 7. 2022

Aquafilling prsou u MUDr. Novotné

Stojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Rada bych chtěla touto cestou poděkovat za perfektni přīstup panī doktorce Ladě Novotné.Nejen za její perfektni práci co se týče zakroku ale i za znalosti a lidskost, ktetou ke mě přistupovala, je milá ,ochotná. Pani doktorka s váma probete vše před zakrokem, vše vysvětlí. Domluvi termín zakroku , opět vše s Váma probere. Po každé aplikaci se spoléčně kouknete do zrcadla a kozultujete nedostatky, které by se daly ještě upravit. to se vše opakujejte několikràt až jste spokojené... Touto cestou bych pani doktorku Ladu Novotnou doporučila všem.Po zaslani fotografií vložím proměnu. Díky pani doktorce se cítím pohodověji, již jako žena, ktera měla za handicap svoje poprsí.

49

Komentářů (49)

Dobrý den, bylo by možné získat kontakt na paní doktorku?
Děkuji Valentová
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Reaugmentace - MUDr. Kalinová

Úžasný přístup a práce paní doktorky, určitě vřele doporučuji, skvělý kolektiv a zázemí.Paní doktorka je profesionál na svém místě. Reaugmentaci jsem podstoupila již před rokem na jiné klinice, měla jsem však po zákroku problém se špatně uvolněným...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.