Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 3. 2011 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Nová prsa jsou moc hezká, ženy mi je závidí

Stojí to za to
84920
84921

O lékaři

Hodnocení:

Podstoupila jsem operaci modelaci prsou se zvětšením. (Vždy jsem měla pěkná, pevná prsa, vše se změnilo po narození naší druhé dcerky). Po kojení mi prsa spadla a už nebyla tak pevná i pěkná. Začalo mi to vadit. Začala jsem se stydět před manželem, necítila jsem se dobře, pohled do zrcadla mi vadil. Manžel si toho začal všímat, že jeho doteky v oblasti prsou mi vadí a při převlékání se otáčím k němu zády. Začal se vyptávat a chtěl znát co se děje. Vše jsem manželovi řekla a po dlouhém přemlouvání i ukázala, jeho reakce byla - co bych řekla nápadu - plastice a tak našel na internetu mnoho klinik. Rozhodovali jsme se dlouho a pak jsem objevili video pana doktora Kufi. Podívali jsme se na to asi 5 krát a líbil se nám výsledek i přístup pana doktora Kufi. Emailem i telefonem jsme si domluvili s panem doktorem termín konzultace a šli na ním. Byli jsem mile překvapení, že pan doktor Kufa je opravdu profesionál, byl ochotný a vše nám vysvětlil. Proto jsme se z manželem rozhodli pro pana doktora Kufu. Jsme rádi. Rozhodli jsme se dobře. Nejdříve jsem absolvovala různá předoperační vyšetření a pak na operaci. Z operace jsem měla strach a můj manžel také. Musím říct, že personál a pan doktor Kufa celou dobu byli opravdu perfektní. Na sál jsem se dostala k večeru, hodně omámená léky, ale přesto mě humor neopouštěl, pamatuji si toho mnoho. Na sále byla fajn atmosféra a okolo mě byl operační personál, byli skvělí, pak už si nic nepamatuji. Probudila jsem se na pokoji a byla jsem omámená léky, personál se mě hned ptal, jak mi je a starali se skvěle celou dobu. Bylo mi nevolno, bolest byla jen jako když jste v posilovně a namůžete si svaly. Jediné co mi opravdu vadilo, byla ta nevolnost. Průběh léčení byl bez komplikací. Vadilo mi jen to ležení 10 dní na zádech a nesmět nic dělat. Kontroly u pana doktora Kufi byli vždy profesionální a opět personál úžasný. No a výsledek operace je opravdu nádherný, jsem spokojená, zvedlo se mi sebevědomí, všichni, co má nová ňadra viděli, říkají, že jsou moc hezká a přirozeného vzhledu a v mém okolí přátel začínají na mě ženy žárlit. Nedávno jsem byla u praktického lékaře (muže), protože má paní doktorka m?la dovolenou a pan doktor p?i prohlídce ?ekl, že jsou to nádherná ?adra a zeptal se zda může zavolat sestřičku, aby se také podívala. Sestra přišla do ordinace a první na co se mě zeptala, kdo tyto krásné prsa dělal. Nakonec mi sestřička prozradila, že jí pan doktor Kufa bude dělat operaci ohledně břicha a že se bála k němu jít, ale když viděla má krásná prsa, tak se ujistila, že pan doktor Kufa je správná volba. Všem co chcete podstoupit plastiku prsou doporučuji pana doktora Kufu, je opravdu profesionál a jeho personál na klinice Malvazinky je na známku 1. Jsem ráda, že jsme se s manželem rozhodli pro pan doktora Kufu.

2

Komentáře (2)

Dobrý den všem,Ano i po několika letech mohu stále říci,že jsem Velmi spokojena s ňadry od pana doktora Romana Kufy ! Zvedlo mi to sebevědomí,cítím se skvěle,ňadra jsou stále stejná,pevná,drží tvar,líbí se !!! Pana doktora Romana Kufu a jeho kliniku mohu jen doporučit,pan doktor Roman Kufa je výborný plastický lékař,své práci rozumí a dělá jí výborně !!!! Pana doktora Romana Kufu DOPORUČUJI !!!!
Odpovědět
Dobrý den Káťo, máte být na co pyšná. Prsa jsou nádherná a vypadají přirozeně. Jakou značku a velikost implantátu máte? Moc děkuji za doplnění ;)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Augmentace prsů (Brno)

Po delším váhání jsem se také rozhodla k augmentaci prsou na klinice MEDICOM VIP v Brně. Profesionalita a skvělý přístup paní primářky Franců a celého jejího týmu mě přesvědčil, že jsem si vybrala dobře. Jsem maximálně spokojená a šťastná! A...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.