Naprosto úžasná práce

Registrovaný uživatel

Naprosto úžasná práce! Moje prsa se mi opravdu nelíbila a nevěděla jsem si rady, co s nimi (je mi 24, bezdětná). V pana doktora jsem vložila 100% důvěru a nechala si ve všem poradit. Je to profesionál, který opravdu ví, co dělá a já bych nemohla být spokojenější. Zpočátku se mi doporučení moc nezdálo (chtěla jsem větší implantáty a radikálnější řez), ale operace dopadla špičkově.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Marťa

Moc pekne :-)

Michaela

Vůbec se nedivím, že jste nedočkavá se s výsledkem operace pochlubit - prsa vypadají vážně skvěle.

Jaká byla tedy doporučení pana doktora - menší implantáty oproti vašim představám? Jak jste nakonec našli společnou cestu?

Míša.

Zobrazit odpovědi 2
Registrovaný uživatel

Děkuji! :-)
Zpočátku jsem chtěla pouze úpravu prsů, na které jsme se s panem doktorem dohodli (upravoval pouze dvorce a mně se nechtělo věřit, že to bude na pěknější a kulatější tvar stačit, ovšem řekla jsem si ''věř zkušenějším'' a výsledek mne naprosto ohromil.
Pak jsem ještě přemýšlela, že když už modelace, tak i augumentace, a šla jsem na druhou konzultaci, kde jsme domluvili i implantáty (220 ml). Před operací jsem se ptala, zda by bylo možné ještě trošku přidat, pan doktor tedy řekl, že vyzkouší, co půjde, aby to vypadalo přirozeně- mám 235 a jsem 100% spokojená!

Reakce na Registrovaný uživatel
Lucie

Prsa máte opravdu krásná a maximálně přirozená! Už se těším na fotku finální podoby po těch třech měsících, jak píše pan doktor.

dk2015

Gratulujem, skvely vysledok!

Děkuji za důvěru moc si toho vážím a…

MUDr. Issam Al Awa MD

Děkuji za důvěru moc si toho vážím a věřím že moje práce pomohla k lepšímu sebevědomí a kvalitnější život .
Jen bych vás poprosil ještě jste krátce po operaci nás čeká doba hojení a výsledky až za 3 měsíce . Hezky den a ještě jedno moc děkuji

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Registrovaný uživatel

Samozrejme, celkový výsledek dodám, jen jsem musela vyjádřit radost a velké diky uz po 14 dnech po zákroku, at nikdo neváhá!:-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Zdenka 29.4.2019
Spokojený/á

Pan doktor Alawa je profesionál. To se pozná už podle přístupu ke mně jako k pacientce. Cítila jsem se v jeho rukách klidně a věděla, že jsem zákrok bude dobře odvedený. Doporučuji celkově tuto kliniku.

Doktor ve Vašem okolí