Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Mám ty nejlepší zkušenosti

Pacient: luci6152952

Olomouc

Zákrok: stojí to za to

Informuje: luci6152952. 97% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: luci6152952 o: MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.

5.0

Mám ty nejlepší zkušenosti

18. 2. 2016 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Mám ty nejlepší zkušenosti, kosmetička i vizážistka žasla nad perfektním provedení operace horních víček (mých i partnerových). S liposukcí břicha a zad jsem také velmi spokojená.Pana doktora znám 10 let, má lidský přístup a skvělé výsledky.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Úžasný výsledek operace obličeje
Velmi děkuji panu primáři Paciorkovi a celému personálu za úžasný výsledek operace obličeje. Jsem spokojená a všem kdo hledají dobrého plastického chirurga a nejsou ještě rozhodnuti vřele doporučuji.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.