MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.

MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.

(83 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na čtvrti 22, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.
MUDr. Tomáš Kempný Ph.D.
(83 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Kontaktní adresy:

1. kontaktní adresa:

Ambulance plastické chirurgie

Na Čtvrti 22

703 00 Ostrava - Hrabůvka

2. kontaktní adresa:

Centrum žilní chirurgie

Nám. Republiky 905

752 01 Kojetín

Profesní životopis

MUDr. Tomáš Kempný, Ph. D. úspešně dokončil v roce 1994 studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po promocích, v témže roce, nastoupil do Traumacentra Fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě - Porubě, kde zůstal do roku 1999. Od března do května roku 1999 působil na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Od června stejného roku začal pracovat pro Centrum plastické chirurgie a chirurgie ruky ve Fakultní nemocnici s poliklinikou v Ostravě. Od roku 2006 do roku 2007 působil v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, kde byl součástí týmu lékařů na oddělení plastické chirurgie

V roce 2007 přesídlil do nemocnice v Salzburgu. Tam zastával do roku 2009 funkci vedoucího lékaře pro oddělení plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie. Od roku 2009 do 2019 působil jako vedoucí lékař na oddělení plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie na Klinice Wels-Grieskirchen v Rakousku.

Od roku 2006 se věnuje také soukromé praxi v Ostravě a v Kojetíně (nedaleko Kroměříže). Od roku operuje na Klinice MEDICent.

Atestace:

Lékař úspěšně složil v roce 1997 atestační zkoušku I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2005 složil specializační atestaci z plastické chirurgie a v roce 2009 obhájil svoji dizertační práci a získal akademický titul Ph. D.

Stáže:

MUDr. Tomáš Kempný, Ph. D. se během své praxe zúčastnil také několika stáží. Například působil na klinice v St. Gallenu, Zürichu nebo Ludwigshafenu, kde se věnoval zejména plastické chirurgii, také mikrochirurgii, chirurgii ruky nebo problematice popálenin. Dále absolvoval stáž na Klinice plastické chirurgie v Brně nebo v Praze. Na Taiwanu se věnoval rekonstrukční a plastické chirurgii, v Belgii a Itálii pak estetické chirurgii.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2005

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 400

Recenze (83)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Příjemný , milý pan doktor

Operace proběhla v pořádku jsem velice spokojena .Pan doktor a jeho tým odvedl skvělou práci .

Absolvoval jsem zákrok - korekce víček na klinice doc. Tomáše Kempného. Rád bych touto cestou vysoce ocenil naprostou profesionalitu a odbornost pana docenta. Krásný, milý a vstřícný přístup veškerého personálu vám zde odbourá stres a vzbudí ve vás...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Články (4)

Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.