Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

18. 4. 2016 · Aktualizováno: 1. 11. 2018

Zvětšení prsou tukem o více než 1 velikost

Stojí to za to
Průměrná cena: 58.000 Kč

O lékaři

MUDr. Martin Paciorek
Havířov
Hodnocení:
Zvětšení prsou tukem o více než 1 velikost
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

K panu doktorovi Paciorkovi chodim od roku 2012.Podstoupila jsem nekolikrat pelve a krevni plazmu (byla jsem nad miru spokojena). Kdyz jsem se rozhodla pro zvetseni prsou VLASTNIM TUKEM, nemohla jsem jinak, nez opet navstivit pana doktora :) Operace probehla 13.4.2016, mam treti den po a citim se naprosto skvele - vysledek je uzasny! Proc pan doktor PACIOREK? Absolutne mu duveruji, je profesional s krasnym lidskym pristupem, svou praci vzdy provedl perfektne.Skvely, je slabe slovo. Dekuji Vam, pane doktore za vse, co jste pro me udelal a take dekuji laskave sestricce Zanetce a celemu tymu z havirovske kliniky.

16

Komentářů (16)

Dobrý den mohla bych se zeptat jak jste spokojená s výsledkem s odstupem času a o kolik máte zvětšené poprsí, děkuji za odpověď.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zvětšení prsou bez implantátu

Doktor Beneš je naprosto skvělý odborník. Dlouho jsem se odhodlávala podstoupit zákrok zvětšení poprsí. Nebyla jsem ztotožněná s volbou silikonů. Pan doktor mi nabídnul variantu zvětšení prsou vlastním tukem s liposukcí těla a já jsem souhlasila....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.