Modelace s augmentací vlastním tukem - zkušenosti

Dobrý den
V prosinci jsem byla na konzultaci u pana doktora MUDr. Martina Paciorka, kde jsme řešili mé poprsí, které mi zůstalo povadle díky 3 těhotenství..Pan doktor mi navrhl modelaci plus augmentaci s vlastním tukem, kde jsem sama byla překvapena, protože s tím nemám žádnou zkušenost..V rodině máme vyšší počet rakoviny prsů a já mám díky tomu vyšší riziko rakoviny prsů, tak proto pan doktor zvolil modelace s augmentací vlastním tukem. Operace mě čeká za měsíc a pocity mám smíšené, protože nějak nenacházím, žádné hodnocení ani příspěvky na tohle téma a byla bych ráda za každou zkušenost, kdo na téhle modelaci s augmentací vlastním tukem byl.. Děkuji

Zobrazit příspěvky18 Skrýt příspěvky18
Lucie

Ahoj Soni, díky za vložení Tvého příběhu, protože recenzí na modelaci prsou vlastním tukem tu opravdu moc není, takže Tvůj příběh bude přínosem :-). A snad budeš i spokojená, budeme držet palce...

Jaké máš zatím informace? jak by to mělo probíhat? Rekonvalescence asi bude lepší, než u modelace s implantáty třeba, ne? Vložíš fotky současných prsou?

Zobrazit odpovědi 8
Sonia

Ahoj,pan doktor by měl udělat první modelaci a po té vzít tuk z boků a to dát do prsou, ale jen do horní části, aby to měl efekt plnějšího dekoltu.. Sama mám smíšené pocity bojím se, aby tuk se nevstřebal po chvilce i když pan doktor mi řek, že 20%se vstřebá a 80%zůstává celoživotne, takže pořád nějak váhám.. Co se týče bolesti myslím, že to nebude určitě taková bolest jako u implantátů, ale bolesti se nebojim..

*Eni

Soni, už máš po operaci? Pokud ano, jak jsi spokojená v výsledkem?

Sonia

Ahoj, ano jsem po operaci zítra to bude měsíc, prsa jsou krásná, hodně se to mění, ale vypadaji úžasně

Dara6

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste obdržela nějakou lékařskou zprávu o celém provedeném zákroku, děkuji

Reakce na Dara6
Sonia

Dobrý den, pan doktor po zákroku tam měl zprávu o provedeném zákroku, pan doktor ji má u sebe.. Minuly rok jsem byla u pana doktora na prvním zákroku a po vyžádání mi zprávu zaslal..

Ultraviolet

Vypln tukem mam za sebou pred rokem. Odebrano boky a bricho. Vpich do prsou byla fakt bolest. Ceka ta "sranda"trvala 4 hodiny a stala 50 tisic. Vyhozenych. Prsa se tuku zbavila a navic ten odumrely tuk mam v prsou dodnes, tak musim na caste kontroly. Opravdu to zvazte vsechny, co nad tim uvazujete.

Reakce na Ultraviolet

Děkuji za informací

Reakce na Ultraviolet
*Eni

Nechci být válečný štváč, ale zrovna dneska jsem byla na přednášce a mj tam vzpomínali příběh zvětšování prsou. Abych to zkrátila, když jde žena na plastickou operaci a jde tam především kvůli SOBĚ, výsledky jsou dobré.....
Ale pokud tam žena jde třeba kvůli manželovi nebo protože.... může být milion důvodu.... můžou nastat komplikace....

Jana

No ne, krása! Úplně nádherné prsa Vám pan doktor 😷 vykouzlit!

Zobrazit odpověď
Sonia

Ano opravdu krásné pevné a navíc žádné jizvy nejdou vidět krom trošku pod prsem.. Děkuji

Teri8

dobrý den, když máte v rodině vyšší počet rakoviny čeká vás odstranění mléčné žlzy a následná lipomodelace?

Zobrazit odpovědi 6
Sonia

Dobrý den, už mam po operaci a odstranění mléčné žlázy nemám

Teri8

Mně právě čeká subkutánní mastektomie jelikož máme dědičnou zátěž a následná lipomodelace vlastním tukem. Hledala jsem jestli tuhle operaci někdo má, ale skoro žádné informace o tom nejsou. Co jsem pročítala články tak hodně plastiků raději na můj zákrok doporučuje silikony, ale já bych raději ten vlastní tuk.Vůbec nevím pro co se rozhodnout. Myslela jsem když jste psala, že máte v rodině vyšší počet rakoviny, tak že jste taky byla na odstranění prsní žlázy. I tak děkuji, prsa máte udělané krásně

Sonia

Dobrý den, ano máme vyšší riziko rakovinu prsu.. Dělali mamce ty genetické testy a nevyšlo ji ta mutace nebo jak bych to nazvala, tak vypočítáli procenty to riziko a mam ho vyšší..Takže mě tohle nikdo ne nabídl.. Klidně mi písnete zprávu

Lucie

Teri, dobrý den, posílám Vám odkaz na zvětšení prsou vlastním tukem, ale je pravda, že Váš případ tu popsaný nemáme. Popsala byste ho vy? Aby tu byl pro další pacientky? to by bylo super! A co Vám radí lékař? Ten silikonový implantát spíš? Ono u toho zvětšení vlastním tukem jde tak o jednu velikost cca jenom co jsem tu různě četla...

Reakce na Lucie
Teri8

je to těžko, většina z nich se přiklání k inplantátu. Ta velikost samozřejmě nebude nijak závratná, ale mně malá prsa vadit nebudou, velkých jsem si užila dost. A pokud bych s tím měla problém tak tam vždycky ten silikon jde vložit. Tuk preferuji z důvodu, že by neměl být problém s přijmutím cizího materiálu, a do konce života by se neměl vyskytnou žádný problém, jak může nastat třeba u silikonu.

Jsem stejného názoru

14.3.2018 jsem byla na modelaci a výplň…

Sonia

14.3.2018 jsem byla na modelaci a výplň vlastním tukem V Havířově. Zákrok mi prováděl pan doktor Martin Paciorek . Pan doktor je milý a velký srandista a velké charisma má. Minuly rok jsem u pana doktora podstoupila abdominoplastiku a proto další zákrok jsem neváhala a opět šla k panu doktorovi. Cely jeho tým je super a sestřičky byli hodné nic mě nechybělo.. Operace trvala 4 hodiny a i když jsem štíhlá, tak Pan doktor se snažil vzít co nejvíc tuku.. Bolest jsem nějak necítila, nebylo to vůbec nic hrozného, prášky od bolesti jsem ani nepotrebovala.. Jediné co mě trošku omezuje je kompresní prádlo, které mám pod prsama a končí pod koleny a taky mám sportovní podprsenku.. S výsledkem jsem spokojená, už nemám žádné plandave prsa a mám krásně přirozené své prsa a za to jsem moc ráda, díky panu doktorovi.. Je to kouzelník😊

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8
Lucie

Soni a jaká by měla být míra vstřebání tuku v prsou?

Zobrazit odpovědi 3
Sonia

Ahoj Luci, tak kolem 20%, ale 80 zůstává, jelikož jsem dost hubena, tak se budu spíš snažit, ať váha jde na horu tím pádem to půjde i do prsou a tím se i zvětší, ale víš já mám na to názor, že i implantáty padají a navíc, když bych chtěla časem doplnit, tak i finančně to neni tak náročné jako výměna implanatu, tak to aspoň vnímám já.. Hlavně je to moje a nemusim žít s tím jeslti tělo to přijme a ten strach, že tam mám něco co není moje.. Jsem ráda, že jsem dala na pana doktora.. Vše ukáže čas.

Lucie

jasně, to naprosto chápu a ještě by mě zajímala celková cena?

Reakce na Lucie
Sonia

Luci cenu, myslím pan doktor má jako implantáty 62 tisíc jestli se nepletu, jelikož jsem byla u pana doktora na druhém zákroku, tak pan dokor mi dal slevu, kterou tady nechci zveřejněnovat. Ja jsme ráda, že pan doktor mi dal slevu a hrozně si toho vážím.

*Eni

Tu podprsenku dávají nebo si mám nějakou vzít?

Zobrazit odpovědi 3
Sonia

Já vše dostala I podprsenku I stahovací prádlo po liposukci..To máte v ceně

*Eni

Díky, čeká mě to cca za 14 dní a jediný papír, co jsem dostala mám u praktika, než dojdu na sepsání...

Ultraviolet

Ja dostala stahovaci korzet na telo a prsa byla stahnuta. Pak pouze podprsenka bez kostic. Akorat jak jsem reagovala vyse, moje telo tuk odbouralo.

Tak se hlásím jsem dnes 6 týdnu po operaci…

Sonia

Tak se hlásím jsem dnes 6 týdnu po operaci, prsa se hojí krásně žádné komplikace.. Přikládám foto

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
Michaela

Soni, moc mě zajímá, jak dlouho vše vydrží - říkají, že je tam jistá míra vstřebání. Ale prsa vypadají skvěle, jizvy nejdou vůbec vidět.
A to břicho! Ušla jste dlouhou cestu, sluší vám to:)

Zobrazit odpovědi 8
Sonia

Dobrý den, 20%procent mi bylo řečeno ano myslím si, že je i tom když začne nekdo hubnout, tak asi by nějak si měl udržovat váhu, ale upřímně myslím si, ze kdyz někdo ma implantáty, tak když jsou tam váhové úbytku, tak taky ty prsa nebudou pořád tak pevná..Uvidím postupem času a taky tuk můžu kdykoliv přidat a nebo můžu pořád implantáty si dát. Ale myslím si, ze prsa jsou krásná a ten kdo neví, ze jsem vlastním tukem tak si myslí, ze mam implantáty prsa jsou pevná

Sonia

Děkuji moc ano usla, ale za to vděčím panu doktorovi je kapacita a kdyz vidíte takové výsledky, tak chcete víc.. Jizvy nejdou ani vidět, pan doktor ma cit a taky jsou ty výsledky takové 😊jinak zbytek jsem odpověděla níže jen jsem Vas ne označila

Kristynka

A jaká byla cena prosím?

Reakce na Kristynka
Sonia

Cenu ma pan doktor, jako implantáty, pokud se nepletu 62000,jelikož jsem u pana doktora byla na druhém zákroku, tak mi cenu upravil, kterou nechci zveřejněnovat..Nezlobte se

*Eni

Soni, zajímalo by mě, jak vypadají prsa teď?
Já byla 25.4. a hoooooodne tuků se vstřebalo 😣, ale nadeje umírá poslední, sice nerada, ale půjdu ještě jednou....

Presne, efekt kratkodoby

Sonia

Ahoj, já byla 14.3..Jako asi trošku ano spíš to byl otok, který splaskl.. Ale prsa mám pořád hezká.. Budu dávat další foto

Sonia

V srpnu půjdu na kontrolu..Tak uvidíme co řekne pan doktor.Posli foto do zprávy

Jana

Krása to je umělecké dílo!

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Reoperace po redukční mammaplastice prsou
Modelace prsou s augmentací vlastním tukem
  Spokojený/á
Výborný, profesionální výkon. Lidský, nezištný přístup. Napravil mě znetvořená prsa (znetvoření bylo způsobeno při zmenšování prsou na jiné, soukromé, klinice). Lidskost a profesionalita pana... Více
Doktor ve Vašem okolí