10. 4. 2018 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Modelace a výplň prsů vlastním tukem

Havířov
14.3.2018 jsem byla na modelaci a výplň vlastním tukem V Havířově. Zákrok mi prováděl pan doktor Martin Paciorek . Pan doktor je milý a velký srandista a velké charisma má. Minuly rok jsem u pana doktora podstoupila abdominoplastiku a proto další zákrok jsem neváhala a opět šla k panu doktorovi. Cely jeho tým je super a sestřičky byli hodné nic mě nechybělo.. Operace trvala 4 hodiny a i když jsem štíhlá, tak Pan doktor se snažil vzít co nejvíc tuku.. Bolest jsem nějak necítila, nebylo to vůbec nic hrozného, prášky od bolesti jsem ani nepotrebovala.. Jediné co mě trošku omezuje je kompresní prádlo, které mám pod prsama a končí pod koleny a taky mám sportovní podprsenku.. S výsledkem jsem spokojená, už nemám žádné plandave prsa a mám krásně přirozené své prsa a za to jsem moc ráda, díky panu doktorovi.. Je to kouzelník?

Dobry den,
taky přemýšlím o augmentaci a chtela bych se zeptat, jak jste se zvětšením prsou spokojena po 2 letech. Dekuji :)
Dobry den, prsa drží.. Občas se musím podívat na prsa před zákrokem a po zákroku. Většinou po každé operaci je všechno Opuchle a jak to opadne, tak má každý pocit, že žádná změna , takže je fajn si udělat foto před a vždy porovnat a podívat se a pak vidí ten rozdíl a říká si opravdu změna je.. Je pravda, že roky přibývají a hormony se mění a mně to jde i trošku do prsou, takže po 2 letech prsa drží..
A ten tuk se nevstřebal celý nebo? Jinak super, že jste stále spokojená :)
Ne celý se nevstřebal, prsa se mi zdají pořád stejná..
Super dekuji moc za info :))
Dobrý den Lucko,
dejte vědět jak jste se rozhodla a u koho? 😉
Dobrý den,
mám termín na konzultaci v Medicomu v Praze u pana doktora Pulse, tak jsem zvědavá :)
Dobrý den, ráda bych se zeptala, na kolik Vás celkově vyšla operace (kombinace augmentace a modelace)a vše s tím spojené. Díky za odpověď.😉
Dobrý den, byla jsem na zákroku 2018 a ceny šli na horu.. V roce 2018 to bylo o něco levnější než teď.. Co se týče ceny, tak cenu neuvádím.. Od toho je konzultace nebo e-mail a cenu Vám řekne lékař kolik u něj zákrok vychází... Pan doktor MUDr. Paciorek vám vše rád zodpoví a ceny Vám určitě napíše... Jeho přístup je opravdu lidský.. A jsem moc ráda, že jsem na něj narazila právě tady 😊... Jinak, než jsem šla na první mou operaci u pár doktorů jsem byla na konzultaci.. A co jsem doporučila mým kamarádkám, tak i u nich vyhrál pan doktor Paciorek..
Prsa vypadají super! Podstoupila jste ještě nějaký další zákrok??
Díky
Děkuji, ano před prsama jsem podstoupila abdominoplastice, horní víčka a teď v únoru půjdu na liposukci podbradku a spodní možná víčka..
A vše u pana doktora Pacioreka?
Ano vše u MUDr. Paciorka je opravdu špičkový lékař a navíc lidský empatický a má opravdu zlaté ruce.
Dobrý den Soni, budeme se těšit na příběh s Vašimi novými zkušenostmi.
Mějte se fajn
M.
Byla jste v celkové narkóze?