Informace o ceně zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

69.885 Kč
průměr
48
pacient

Zvětšení prsou vlastním tukem je šetrná a bezbolestná metoda zvětšení poprsí. Nejen že svá prsa zvětšíte, zákrokem zároveň zmenšíte problémové partie odstraněním tukových zásob. Není však vhodná pro každou klientku. Pacientka musí splňovat určitá kritéria k přenosu tuku. Aby bylo možné zákrok provést, musíte mít dostatečné množství tuku v jiné partii.

Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 62.000 Kč 78.500 Kč 84.000 Kč
Cena v Praha 60.000 Kč 70.863 Kč 84.000 Kč
Cena v Havířov 67.000 Kč 67.000 Kč 67.000 Kč
Cena v Prostějov 67.000 Kč 67.000 Kč 67.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 60000 - 52.412 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 52.413 Kč - 87.356 Kč
7 Příběhů
Nejvyšší cena 87.357 Kč - 84.000 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Zvětšení prsou vlastním tukem cena

Průměrná cena zvětšení prsou vlastním tukem je v České republice 70 000 Kč. Do ceny zákroku se započítává konzultace, jejíž cena se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Předtím, než se zvětšení prsou vlastním tukem provádí, je nutné podstoupit vyšetření, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 1 500 – 5 000 Kč. Před operací je nutná anestezie, kterou provádí anesteziolog. Sedace se pohybuje mezi 5 000 – 10 000 Kč, záleží na typu anestezie a dávce sedativ. Chirurg a celý jeho tým vyjde na 30 000 – 50 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 – 5 000 Kč a hospitalizace po zvětšení prsou vyjde na 1 500 – 3 500 Kč. Po zákroku je nezbytná kontrola stavu pacientky a vyhodnocení provedeného zákroku. Tato kontrola je většinou zahrnuta v ceně. Hojivé prostředky a předepsané medikamenty po operaci Vás nebudou stát více než 1 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně zvětšení prsou vlastním tukem?

Cena zákroku obvykle zahrnuje konzultaci, předoperační vyšetření, sonografické vyšetření prsou, anestezii a výkon lékaře. Některé kliniky do konečné ceny také zahrnují pooperační pobyt na klinice. Co je zahrnuto v ceně zvětšení prsou vlastním tukem se může lišit, každá klinika má svůj cenový balíček. Některé profesionální kliniky zahrnují do cenového balíčku svým klientkám nadstandardní služby, jako je odvoz domů v rámci města pobočky. Klinika většinou vyhotoví klientům kompletní cenovou nabídku se všemi detaily ještě před samotným zákrokem.

Co může zvýšit cenu zvětšení prsou vlastním tukem?

Cenou hýbe především zvolený typ anestezie. Dalším významným faktorem, který cenu ovlivňuje, je prestiž chirurga, který zákrok provádí. Reference kliniky od odborníků, zkušenosti a atestace chirurga v estetické chirurgii mohou cenu také zásadně ovlivnit. Kvalita materiálů a přístrojů se taktéž na ceně promítají. Vybrat kliniku můžete i na základě přístupných fotografií výsledků zákroků klientů konkrétních klinik a chirurgů.

Ceny zvětšení prsou vlastním tukem v ČR

Průměrná cena klinik provádějících zvětšení prsou vlastním tukem v České republice je kolem 70 000 Kč. Cena zvětšení prsou vlastním tukem se může lišit. Záleží na klinice, jejichž ceny ovlivňuje mnoho faktorů. Osobní konzultace pro kalkulaci zvětšení prsou je tedy nevyhnutelná. Existují další možnosti zvětšení prsou, které jsou založeny na zcela jiném principu a postup je velmi odlišný (silikonové implantáty), mohou tak být levnější. U zvětšení prsou vlastním tukem se nemusíte bát reakce těla na vložený cizí materiál, prsa jsou zvětšeny pouze Vaším vlastním tukem.

Je zvětšení prsou vlastním tukem hrazeno pojišťovnou?

Plastické operace prsou jsou obecně prováděny buď ze zdravotních důvodů, nebo z důvodů estetických. Estetické plastické operace si vždy klientka plně hradí, tyto zákroky nikdy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Zákrok je hrazen pojišťovnou pouze v případě, že bylo ženě prso odstraněno kvůli nádorovému onemocnění.

Je možné zvětšení prsou vlastním tukem na splátky?

Na tento zákrok lze na mnoha klinikách využít možnost splátkového financování a to i s nulovým navýšením. Většina klinik Vám nabídne platbu augmentace s možností splátek, na podmínkách je třeba se s konkrétní klinikou domluvit. Navíc máme možnost půjčky i mimo kliniky. Některé banky poskytují půjčku na veškeré chirurgické a estetické zákroky. Dnešní výběr klinik je široký, záleží tedy jen na Vás, jaké podmínky Vám nejvíce vyhovují.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by u mě šlo zvětšit poprsí tukem i o dvě čísla ? Je mi 32 let, 160 cm, 63 kg a mám dvě děti. Ještě by mě zajímala cena takového zákroku ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, zvětšení poprsí vlastním tukem je možné max. v horizontu 0,5 - 1 číslo a v některých případech je nutné zákrok po určité době opakovat, jelikož se část tuku vstřebá. Cena zákroku záleží na množsví odsávaných partií a začíná na 60 000 Kč. Pokud si přejete zvětšení prsou o více než 1 číslo, doporučovali bychom Vám zvětšení formou impla ... číst dál

1 odpověď číst dál

Dobrý den, lze docilit z mého hrudníku zvětšení prsou alespoň o velikost metodou přenosu vlastního tuku, u mě konkrétně z břicha? Pokud ano, velice by mě zajímala orientační cena.Děkuji

MUDr. Libor Streit Ph.D.

Nejlepší odpověď

Dobrý den, ke zvětšení prsou o 1 velikost nemáte na břiše dostatek tukové tkáně. K docílení takového zvětšení by bylo třeba tuk odebírat z více lokalit, tedy pokud by bylo možné uvažovat o odběru tuku liposukcí v oblasti boků nebo stehen (ze zaslané fotky nelze dobře hodnotit). S pozdravy Libor Streit

7 odpovědÍ číst dál

Dobry den, ze zahranicnich zdroju (USA) jsem se docetla o systemu BRAVA, ktery vyrazne prispiva k udrzeni tuku v prsu po autoaugmentaci. Je v CR klinika, ktera ma s timto skutecne zkusenosti? Ma cenu pouzit system Brava s mym mnozstvim tuku A dale, jsem stihla (176/56, vaha stabilni). Kdyz jsem byla loni v New Yorku, zaplatila jsem si konzultaci primo na klinice S. Colemana, kde mi sdelili, ze jsem vhodna kandidatka pro tento zakrok. Cena zakroku je vsak astronomicka. V CR mi jiz 2 lekari rekli, ze jsem moc stihla. Je v CR plasticky chirurg, ktery pouziva stejne metody jako Dr. Coleman? Dekuji predem za odpoved, Vlasicova M.

Dobrý den, systém BRAVA užíváme na klinice Esthé na augmentace prsů i na klinice plastické chirurgie na Bulovce k jejich rekonstrukci. Funguje dobře na zvětšení objemu prsu před aplikací a k lepšímu udržení štěpu. Dr. Coleman BRAVA nepoužívá. Augmentaci prsů tukovou tkání lze provést prakticky vždy, je otázka jak velké zvětšení prsů byste si přál ... číst dál

6 odpovědÍ číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZVĚTŠENÍ PRSOU VLASTNÍM TUKEM (LIPOFILLING, LIPOMODELACE PRSOU)

Autoaugmentace prsou
Modelace prsou s augmentací vlastním tukemDobry den muže nekdo doporučit lekaře na autoaugmentaci ,Zvažuji...
Anga
Poslední komentář: 2. 1. 2018 ·
1
Kam na liposukci a lipotransfer?
Podstoupila jsem konzultaci k zákroku - liposukce a transferu tuku do prsou - jako velmi vhodný kandidát....
Viki261088
Poslední komentář: 12. 1. 2015 ·
4

Nabídky týkající se Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou)

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Zvětšení prsou vlastním tukem (lipofilling, lipomodelace prsou). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Byla jsem u pana doktora na zvětšení prsou. Pan doktor je mimořádně empatický a šikovný. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla podstoupit zákrok u něj. Výsledek je perfektní. Přeji spoustu spokojených pacientek a děkuji. Šromova

Cena 37.000 Kč

Byla jsem ošetřována báječnými lidmi! Velice bych chtěla touto cestou poděkovat všem z kliniky Laser Esthetic za neuvěřitelně přátelské a přesto profesionální jednání, konečně jsem se rozhodla nechat si zvětšit prsa, protože jsem odpůrce silikonů hledala jsem pracoviště, které má víceleté zkušenosti s plastickou a kde provádějí zvětšení vlastním tukem. Moje obavy se rozplynuly už při konzultaci s MUDr.Musilovou, paní doktorka je opravdu profík! Mám z mínus nulek krásné jedničky, musela jsem jen ještě jednou na malé doplnění. Nikdo nevěří, že moje nová prsa jsou z mého tuku..... Péče na klinice o mne byla neskutečná, mají vše dokonale zorganizováno i s předoperačním vyš. a sonografii prsů tu jsem dostala v nějaké jejich akci zdarma a to mne budou ještě dělat kontrolní sonografii i po operaci . Sestřičky a ostatní doktoři prostě báječní lidi... a byla s nimi ještě velká legrace, takže jsem úplně zapomněla na strach a obavy. Nedá se to prostě všechno vypsat... !!! Jen snad DĚKUJI, DĚKUJI! Lenka.

Cena 85.000 Kč

K panu doktorovi Paciorkovi chodim od roku 2012.Podstoupila jsem nekolikrat pelve a krevni plazmu (byla jsem nad miru spokojena). Kdyz jsem se rozhodla pro zvetseni prsou VLASTNIM TUKEM, nemohla jsem jinak, nez opet navstivit pana doktora :) Operace probehla 13.4.2016, mam treti den po a citim se naprosto skvele - vysledek je uzasny! Proc pan doktor PACIOREK? Absolutne mu duveruji, je profesional s krasnym lidskym pristupem, svou praci vzdy provedl perfektne.Skvely, je slabe slovo. Dekuji Vam, pane doktore za vse, co jste pro me udelal a take dekuji laskave sestricce Zanetce a celemu tymu z havirovske kliniky.

Cena 58.000 Kč

Velice bych chtěla poděkovat preciznosti a skvělému přístupu zejména MUDr. Horynovi z Grand Clinic .Podstoupila jsem zvetseni prsou vlastnim tukem .Jsem spokojena a MUDr.Horynu vrele doporucuji je prijemny ,rychly a precizni .Cena 50 000kc

Cena 50.000 Kč

Po operaci levého prsu mi zůstala jizva, která způsobila propadání bradavky dovnitř a celkově bylo levé prso výrazně menší (rozdíl ve výšce bradavek až 3cm). Po lipograftingu i přes to, že došlo ke značnému vstřebání vloženého tuku, je rozdíl výrazný, bradavka se krásně "normalizuje" a rozdíl mezi oběma prsy je nepatrný. Velmi děkuji paní doktorce Jiřině Šilhánkové a celému jejímu týmu za práci, kterou vracejí lidem jejich důstojnost a sebevědomí a nesmírně si jich vážím také za to, jak pečují o pacienty a starají se o jejich spokojenost a komfort při zákrocích i po nich. Za to mají můj velký obdiv, protože tento jev není vždy samozřejmostí.

Cena 70.000 Kč